Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Bliźniąt

Do 22 listopada Słońce przebywa w znaku Skorpiona, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz potrzeby domowych zwierzaków, a także wywołując potrzebę poprawy warunków pracy. W pierwszym tygodniu miesiąca Słońce najpierw w kwadraturze do Saturna, a następnie w opozycji do Urana – podczas nowiu Księżyca, do którego dojdzie 4 listopada – wywoła niespodziewane zmiany, które mogą doprowadzić do przejściowych problemów trawiennych, niektóre Bliźnięta będą zmuszone zastosować na jakiś czas dietę eliminacyjną lub długotrwałą dietę prozdrowotną.

Między 10 a 14 listopada Słońce w trygonie do Neptuna wpłynie pozytywnie na każdy rodzaj pracy twórczej, warto też skorzystać w tych dniach z warsztatów rozwoju osobistego lub artystycznego. Od 13 do 19 listopada czeka was małe „trzęsienie ziemi”, które może osłabić odporność i w związku z tym wywołać różne dolegliwości – emocje wynikną z wyzwań, jakie postawicie przed sobą w związku z wyjazdami zagranicznymi, zdobywaniem wiedzy lub większymi zakupami, do czego skłonią aspekty Słońca z Jowiszem i Plutonem, oliwy do ognia doda zaćmienie Księżyca w znaku Byka, rozbudzając skrywane uczucia. 22 listopada Słońce przejdzie do przeciwległego znaku Strzelca, kierując uwagę na sprawy partnerskie. Sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna pozwoli w ostatnich dniach miesiąca uporządkować relacje w ważnych związkach.

Merkury, władca waszego znaku, w tym miesiącu będzie niezwykle aktywny, tworząc wiele aspektów i rezydując aż w trzech znakach – do 6 listopada w Wadze, od 6 do 24 listopada w Skorpionie a w ostatnim tygodniu miesiąca w przeciwległym Strzelcu. Sekstyl Merkurego do Wenus od 6 do 9 listopada rozbudzi was emocjonalnie, przyjemność sprawią kontakty towarzyskie, ale już między 8 a 13 listopada, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, napotkacie trudności w realizacji swoich pomysłów, w pracy ktoś odrzuci wasz projekt lub nie powiodą się plany związane z podnoszeniem kwalifikacji.

Między 12 a 14 listopada czekają was stresujące sytuacje, ale uświadomicie sobie przyczyny niektórych trudności i łatwiej wam będzie podjąć właściwe decyzje. Od 17 do 19 listopada trygon Merkurego do Neptuna sprzyja pracy twórczej, warto słuchać podpowiedzi intuicji. Między 19 a 22 listopada Merkury w aspekcie z Jowiszem i Plutonem zachęci do inwestowania w projekty międzynarodowe, zdobywanie specjalistycznej wiedzy, podróże zagraniczne. Od 28 do 30 listopada Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Saturna wpłynie stabilizująco na ważne, zawodowe relacje.

Wenus w przeciwległym znaku Strzelca przebywa tylko do 5 listopada, wykorzystajcie więc pierwsze dni miesiąca na okazanie ukochanej osobie, że wam na niej zależy. Kiedy Wenus zmieni znak i wejdzie do Koziorożca, pozostanie w nim bardzo długo, bo aż do 6 marca, ponieważ w międzyczasie zmieni bieg na wsteczny, wpłynie to przede wszystkim na zarządzanie wspólnymi finansami, zaczniecie inwestować w rzeczy trwałe, które prędko się nie psują, również wasze związki osobiste nabiorą poważniejszego charakteru.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Skorpiona, w którym jest bardzo mocny i może realizować cały swój potencjał, wzrośnie więc motywacja do działania, szczególnie w zakresie poprawy zdrowia. Mocny Mars może jednak wyrwać się spod kontroli i zamienić w agresora, starajcie się więc panować nad emocjami, zwłaszcza w przypadku, kiedy ktoś „nadepnie wam na odcisk” – nadmierna aktywność będzie widoczna szczególnie w okolicach zaćmienia Księżyca w Byku 19 listopada, ponieważ towarzyszyć mu będzie opozycja zaczepnego Marsa do rewolucyjnego Urana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *