Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Barana

Słońce do 22 listopada przebywa w znaku Skorpiona, kierując uwagę na zarządzanie wspólną własnością, skłaniając do pozbywania się niepotrzebnych przedmiotów, myśli, przekonań, związków – zwłaszcza w okolicach nowiu Księżyca, do którego dojdzie 4 listopada. Tym razem nów wprowadzi sporo zamieszania do finansów, ponieważ utworzy opozycję do rewolucyjnego Urana w Byku, spodziewajcie się więc nieoczekiwanych zwrotów pożyczek, wpływów ze strony urzędów lub banków, ale może się też okazać, że trzeba zapłacić większe niż zwykle podatki, raty czy inne zobowiązania. W okolicach 12 listopada natomiast, gdy Słońce znajdzie się w trygonie z tajemniczym Neptunem, pojawi się szansa na odzyskanie długów lub wypłatę świadczeń, pod warunkiem, że pokonacie przeszkody, jakie pojawią się ze strony przyjaciół lub organizacji zrzeszającej osoby o podobnych zainteresowaniach.

Między 13 a 19 listopada Słońce w kwadraturze z Jowiszem i w sekstylu do Plutona zapowiada zawodowe sukcesy i uzyskanie wsparcia ze strony wpływowych przyjaciół, ale zaćmienie Księżyca w znaku Byka, mające miejsce 19 listopada ostrzega, że wszystko ma swoją cenę, którą prędzej czy później trzeba będzie zapłacić, więc zastanówcie się czy warto dla kariery lub materialnego zysku poświęcać zasady.

22 listopada Słońce opuści Skorpiona i wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym nawiążecie wiele ciekawych znajomości, również międzynarodowych, podniesiecie kwalifikacje lub zdobędziecie potrzebną wam wiedzę. Ostatniego dnia miesiąca znajdziecie się pod wpływem koniunkcji Słońca z Merkurym w korzystnym sekstylu ze stabilizującym Saturnem, co zapowiada zakończenie z sukcesem długo realizowanego projektu, niektóre Barany mogą wpaść na pomysł, którego wykonanie wymaga wysiłku i wkładu pracy wielu osób, ale rezultat, chociaż trzeba będzie na niego poczekać, okaże się trwałym sukcesem.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w znaku Skorpiona, gdzie jest mocny i skuteczny, nie zabraknie wam więc siły woli i chęci do walki o to, na czym wam najbardziej zależy, wykażecie się zdolnościami organizacyjnymi, szczególnie w zakresie zarządzania wspólnymi finansami. Nie wszystko jednak pójdzie jak po maśle, ponieważ między 7 a 15 listopada czekają was trudności, przeszkody i zahamowania, gdy Mars utworzy napiętą kwadraturę z ograniczającym Saturnem w znaku Wodnika. Od 15 do 22 listopada natomiast Mars w opozycji do Urana w Byku ostrzega przed nierozważnymi inwestycjami oraz finansowymi decyzjami. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna ułatwi skryte finansowe manipulacje.

Wenus w życzliwym Strzelcu przebywa tylko do 5 listopada, potem wchodzi do znaku Koziorożca. Od 10 listopada do końca miesiąca Wenus będzie dążyła do korzystnego aspektu z Marsem, ale nie uda się go osiągnąć – zwróćcie uwagę na osobę w pracy, która być może darzy was uczuciem, ale nie ma odwagi tego wam wyznać. Również wasze wysiłki o poprawę relacji ze współpracownikami lub starania o podwyżkę mogą okazać się tylko pozornie skuteczne. Między 17 a 21 listopada trygon Wenus do Urana zapowiada nieoczekiwaną premię lub inny rodzaj dofinansowania, ale nie zapominajcie, że odbędzie się to w czasie zaćmienia Księżyca, więc nie wiadomo czy okaże się to w konsekwencji opłacalne. W ostatnich dniach miesiąca uda się zrealizować jakieś skryte marzenie, na co wskazuje sekstyl Wenus do Neptuna.

Merkury w przeciwległym znaku Wagi przebywa do 6 listopada, potem do 24 listopada w Skorpionie, żeby wreszcie zawitać do życzliwego Strzelca.  6 listopada, po wejściu do znaku Skorpiona, Merkury znajdzie się w sekstylu z Wenus, czekają was więc miłe spotkania, ale również rozmowy i negocjacje finansowe. Między 8 a 13 listopada Merkury w koniunkcji z Marsem znajdzie się w kwadraturze z Saturnem, wasze działania więc, chociaż przemyślane, napotkają na opór, szczególną ostrożność zachowajcie za kierownicą. Od 12 do 14 listopada opozycja Merkurego do Urana zapowiada stresy związane z finansami. Między 20 a 22 listopada Merkury w aspekcie z Jowiszem i Plutonem skieruje myśli na zarządzanie wspólnymi finansami. 28 i 29 listopada Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca w życzliwym Strzelcu, w korzystnym aspekcie z Saturnem – macie szansę w tych dniach zabłysnąć dobrymi pomysłami, skupić na sobie uwagę szefa i uzyskać awans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *