Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Koziorożca

To może być bardzo ważny, wręcz decydujący, miesiąc dla wielu Koziorożców, ponieważ w waszym znaku dojdzie między 10 a 15 listopada do ścisłej koniunkcji Jowisza z Plutonem, praktycznie jednak pozostaniecie pod wpływem tej konfiguracji przez dwie pierwsze dekady miesiąca. To już ostatnia z cyklu trzech koniunkcji obydwu planet w waszym znaku, rozpoczętych na przełomie marca i kwietnia – pandemia osiągnie w tym czasie prawdopodobnie swoje apogeum, potem będzie już tylko lepiej. W sensie osobistym może to przynieść niektórym Koziorożcom przełomowe zdarzenie życiowe, może się także zdarzyć, że będziecie tylko obserwatorami wydarzeń, zmieniających świat wokoło.

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona do 21 listopada skieruje uwagę na potrzeby przyjaciół lub osób, z którymi łączy was wspólnota celów lub zainteresowań. Między 8 a 12 listopada trygon Słońca do Neptuna zachęci do pomocy osobom potrzebującym. Jeszcze bardziej aktywni staniecie się od 12 do 21 listopada, działając pod wpływem korzystnych aspektów, jakie utworzy Słońce z planetami przebywającymi w waszym znaku – Jowiszem, Plutonem i Saturnem. Macie szansę w tym czasie ugruntować swoją pozycję i podjąć strategiczne decyzje, których konsekwencje będziecie ponosić latami.

21 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energii, tym bardziej starajcie się wykorzystać dwie pierwsze dekady listopada, aby wzmocnić organizm oraz pozycję zawodową.

Merkury od 1 do 8 listopada pozostanie w kwadraturze do Saturna w waszym znaku, możliwości ruchu będziecie mieć więc ograniczone pod każdym względem, a porozumienie z otoczeniem okaże się bardzo problematyczne. 4 listopada Merkury powróci do ruchu prostego, co stworzy szansę na podejmowanie bardziej racjonalnych decyzji, szczególnie w sprawach zawodowych. 10 listopada Merkury wkroczy do przyjaznego znaku Skorpiona, staniecie się bardziej komunikatywni, chętniej spotkacie się ze znajomymi, nawet jeśli trzeba będzie w tym celu skorzystać z internetowych komunikatorów.

Od 15 do 19 listopada zrobi się nerwowo, bo Merkury znajdzie się w opozycji z nieprzewidywalnym Uranem, ktoś was zaskoczy lub w grupie przyjaciół dojdzie do niespotykanych wydarzeń. Dni między 22 a 30 listopada warto wykorzystać na opracowanie planu na najbliższe miesiące, a nawet lata, ponieważ Merkury znajdzie się w wyjątkowo korzystnej pozycji w stosunku do planet w waszym znaku, wykorzystajcie więc moc rozumu i podejmujcie odpowiedzialnie życiowe decyzje.

Wenus do 21 listopada przebywa w znaku Wagi, wspierając kontakty, które mogą wam pomóc w karierze. Konflikty na linii praca–dom mogą pojawić się między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa w Baranie. Kwadratura Wenus do planet w waszym znaku od 13 do 21 listopada sprawi, że nawet najlepsze zawodowe kontakty przejdą kryzys. 21 listopada Wenus wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, warto więc w ostatniej dekadzie miesiąca otworzyć serce i zwierzyć się ze swych problemów najbliższym przyjaciołom, możecie liczyć na ich wsparcie.

Mars w znaku Barana 14 listopada powróci do ruchu prostego, co powinno poprawić stosunki w rodzinie, które od dłuższego czasu mogły być napięte. Uważajcie na siłę i energię Marsa, bo łatwo może przekształcić się agresję.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *