Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Strzelca

Pierwsze dwie dekady listopada upłyną pod wpływem ostatniej już w tym roku koniunkcji Jowisza z Plutonem w Koziorożcu, co może mieć kardynalne znaczenie dla waszej przyszłości. Szczególnie między 10 a 15 listopada, kiedy obie planety znajdą się w tym samym stopniu i ich działanie się spotęguje. Konfiguracja zakończy proces, który rozpoczął się na przełomie marca i kwietnia i w sensie globalnym będzie to prawdopodobnie najsilniejsze uderzenie koronawirusa – jest szansa, że ostatnie. Dla Strzelców może to oznaczać zakończenie jakiejś transformacji, której zostaliście poddani, ale jej skutki będą widoczne w dalszej przyszłości.

Słońce do 21 listopada przebywa w znaku Skorpiona, co nie jest dla was korzystne i może obniżyć siły życiowe, dlatego warto zadbać o siebie bardziej niż zwykle, zwłaszcza że na świecie szaleje niebezpieczny wirus. Między 7 a 13 listopada Słońce w trygonie do Neptuna pomoże uporać się ze szkodliwymi uzależnieniami, jeśli je posiadacie, rozwinie też talenty twórcze, ułatwi skorzystanie z bogatej wyobraźni i pozwoli zrealizować kreatywne pomysły. Pozostańcie jednak czujni i dbajcie o zdrowie, wzmacniając organizm.

Między 12 a 21 listopada Słońce w korzystnych aspektach z planetami w Koziorożcu stworzy niektórym Strzelcom szansę na spektakularne zarobki, dostaniecie podwyżkę, uda się zdobyć kredyt, dofinansowanie projektu lub w inny sposób uzyskacie trwałość zarobków – nie wszystkim jest to oczywiście dane. Skutki tych aspektów mogą być korzystne, ale mogą też przynieść zaostrzenie chorób przewlekłych lub spotęgować problemy finansowe. Strzelce studiujące wiedzę ukrytą zdobędą wreszcie upragniony dyplom lub okaże się, że są gotowe do samodzielnego działania. 21 listopada Słońce w końcu wkroczy do waszego znaku, odzyskacie wigor, entuzjazm i charakterystyczny dla was optymizm.

Wenus do 21 listopada przebywa w przyjaznym znaku Wagi, co powinno zaprocentować poprawą stosunków towarzyskich, możecie liczyć na to, że przyjaciele pomogą wam zarobić dodatkowe pieniądze. Między 7 a 11 listopada Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa w Baranie, co z jednej strony wzmocni namiętność, z drugiej jednak może doprowadzić do konfliktów w związkach zarówno osobistych, jak i towarzyskich.

Między 13 a 21 listopada, dzięki kwadraturze Wenus z planetami w Koziorożcu, niektóre Strzelce otrzymają wiele różnych propozycji poprawy sytuacji finansowej, ale będzie was to kosztować sporo wysiłku, a zyski w ostateczności okażą się znacznie mniejsze, niż wydawało się to na początku. 21 listopada Wenus wkroczy do Skorpiona, tracąc sporo ze swej siły, więc sprawy zarówno uczuciowe, jak i finansowe, wejdą w fazę tzw. „przetrwania”.

Pierwszy tydzień listopada przyniesie ograniczenia, zarówno w sferze towarzyskiej, jak i finansowej, ponieważ kwadratura Merkurego do Saturna wymusi oszczędności i znacznie zmniejszy mobilność. 4 listopada Merkury powróci do ruchu prostego, co poprawi komunikację, ale dopiero po 10 listopada, kiedy wkroczy do Skorpiona, będzie można zaufać zebranym informacjom. Między 15 a 19 listopada liczcie się z nadejściem zaskakujących informacji, dotyczących między innymi zdrowia, ponieważ Merkury znajdzie się w opozycji z nieprzewidywalnym Uranem. Między 22 a 30 listopada warto opracować budżet oraz plan działania w dziedzinie finansów.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, nie zabraknie wam więc siły i chęci do działania, ale najlepsze efekty osiągniecie po 14 listopada, kiedy powróci do biegu prostego.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *