Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Wodnika

Słońce przebywające w Skorpionie do 21 listopada skieruje waszą uwagę na sprawy zawodowe, nic nie powstrzyma was od intensywnej pracy, żaden lockdown nie zmusi Wodników do porzucenia zadań, których się podjęli. Między 8 a 12 listopada możecie liczyć na niespodziewany przelew, konto zasili darowizna lub otrzymacie prezent, co zapewni trygon Słońca do Neptuna w Rybach.

Od 12 do 21 listopada natomiast dobroczynne sekstyle, które utworzy Słońce z planetami w Koziorożcu, pomogą zaplanować zawodową przyszłość, ale swoje pomysły na razie powinniście zachować w tajemnicy, bo jeszcze nie nadszedł czas ich upublicznienia. Niektóre Wodniki otrzymają propozycje, które znacznie poprawią ich sytuację zawodową. 21 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, odpuścicie sobie pracoholizm i zaczniecie więcej czasu poświęcać przyjaciołom oraz osobom, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania.

Wenus w życzliwym znaku Wagi do 21 listopada zapewni przychylność otoczenia oraz wsparcie osób kochających. Nawiążecie ciekawe relacje międzynarodowe, z pasją zaczniecie się uczyć całkiem nowych rzeczy. Jedynie między 7 a 11 listopada może dojść do konfliktu, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do agresywnego Marsa w Baranie. Powstrzymajcie emocje również między 13 a 21 listopada, kiedy Wenus utworzy napięte aspekty z Jowiszem, Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, bo znalezienie kompromisu w istotnej dla was sprawie okaże się mocno utrudnione. 21 listopada Wenus zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej, stosunki w pracy mogą wymagać dostosowania się do warunków oraz osób, z którymi nie zawsze jest wam po drodze.

Merkury do 8 listopada znajdzie się w długiej kwadraturze z surowym Saturnem, co doprowadzi do znacznych ograniczeń w poruszaniu się i zmusi do izolacji, nawet jeśli jesteście zdrowi i nic wam nie dolega. 4 listopada Merkury zmieni bieg na prosty, można więc liczyć na bardziej rozważne decyzje, łatwiej się będzie umówić ze znajomymi, nawet jeśli do spotkań dojdzie w późniejszym terminie.

10 listopada Merkury opuści Wagę i ponownie wkroczy do Skorpiona, wasze myśli zaczną krążyć wokół spraw zawodowych. Między 15 a 19 listopada Merkury znajdzie się w opozycji z Uranem, sprawy rodzinne wymuszą zmianę planów zawodowych, co wywoła stres i niepokój. Od 22 do końca listopada czeka was intensywna praca umysłowa, będziecie musieli się przyłożyć, żeby doprowadzić wszystko do porządku, korzystając przy tym nie tylko ze zdobytej wiedzy, ale również intuicji, która podpowie najlepsze rozwiązanie.

Mars przebywa przez cały miesiąc w życzliwym znaku Barana, w dodatku 14 listopada powróci do biegu prostego, co doda wam siły i zdecydowania, uważajcie jednak, bo to duża dawka energii, pilnujcie, aby nie zamieniła się bezpardonowy atak w przypadku sprzeciwu wobec waszych pomysłów lub działań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *