Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Strzelca

Słońce przebywa w uczuciowym Raku do 23 lipca, co może wpłynąć na zmienność emocjonalną, ale okaże się korzystne dla zarządzania domowym budżetem i planowania inwestycji, już w pierwszych dniach miesiąca harmonijne aspekty Słońca i Merkurego z dobroczynnym Jowiszem, władcą waszego znaku, i stabilizującym Saturnem, umożliwią podjęcie decyzji korzystnych dla waszej zawodowej i finansowej przyszłości, niektóre Strzelce otrzymają zlecenie, dające szansę na długoterminową współpracę. 3 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje związane z finansami i stanem posiadania. W dniach od 13 do 17 lipca sekstyl Słońca do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam okazję do wykazania się oryginalnością i niecodziennym podejściem do rozwiązywania problemów. 17 lipca nów Księżyca w rodzinnym Raku okaże się początkiem wspólnej inwestycji, tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy wycofa się do życzliwego Barana, co okaże się korzystne dla rozwoju kreatywności i wychowywania dzieci, natomiast związki przyjaźni mogą przechodzić kryzys. Od 18 do 23 lipca układ planet wskazuje na konieczność spłaty zobowiązań, niektóre Strzelce zostaną zmuszone do walki o swoje należności, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, jednak trygon Słońca do Neptuna podpowiada, że wyrozumiałość, elastyczność w podejściu do problemów oraz korzystanie z wyobraźni i intuicji okażą się kluczowe w rozwiązywaniu problemów rodzinnych. 23 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając okres wakacyjnych przyjemności.

Wenus przez kilka najbliższych miesięcy pozostanie w życzliwym Lwie, co okaże się korzystne dla nawiązywania relacji miłosnych, przyciągnie sympatię i popularność w środowiskach związanych z edukacją lub zapewni dobry nastrój w trakcie zagranicznych podróży. W pierwszych dniach miesiąca, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, czekają was niespodziewane wydatki, w związkach może pojawić potrzeba niezależności. 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, osoby o zainteresowaniach artystycznych powrócą do wcześniejszych projektów, aby je ulepszyć, w tym czasie lepiej nie rozpoczynać nowych związków, bo możecie się z nich wycofać, gdy Wenus powróci do ruchu prostego.

Mars również tranzytuje przyjaznego Lwa do 10 lipca, kierując aktywność na rozrywki, przyjemności, wakacyjne podróże. Po 10 lipca, kiedy znajdzie się w zapobiegliwej Pannie, trzeba się będzie wziąć do pracy oraz zatroszczyć o zdrowie własne i członków rodziny. W dniach od 17 do 23 lipca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Saturna, pojawią się zawodowe wyzwania, które trudno będzie pogodzić z ograniczeniami, jakie narzuci rodzina.

Merkury do 11 lipca tranzytuje emocjonalnego Raka, skupiając myśli na sprawach rodzinnych i zarządzaniu wspólnym stanem posiadania, w dniach 6 – 11 lipca harmonijne aspekty Merkurego z Uranem i Neptunem sprzyjają dbałości o zdrowie, warto w tym czasie zrobić badania i odwiedzić specjalistów, również sprawy spadkowe i związane z nieruchomościami ruszą do przodu. 11 lipca Merkury wejdzie do życzliwego Lwa, jest tam jednak słaby, zaznaczy się więc tendencja do rozrzutności, pojawią się wydatki związane z wyjazdami zagranicznymi, zwłaszcza w okolicach 17 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem. 24 lipca okaże się dniem pełnym stresów i gonitwy myśli, kiedy Merkury utworzy napięty aspekt z wybuchowym Uranem. 28 lipca Merkury wejdzie do pracowitej Panny, gdzie jest bardzo mocny, pojawią się zawodowe projekty, w których okażecie się kompetentni, pod warunkiem, że wszystko dobrze przemyślicie i zaplanujecie.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *