Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Skorpiona

Słońce w życzliwym Raku do 23 lipca kieruje uwagę na potrzebę doznań, dlatego jest to znakomity czas, aby skorzystać z wakacji i wybrać się w miejsca, w których jeszcze nie byliście, dobrze też poczujecie się nad wodą – w pierwszych dniach lipca, kiedy Merkury i Słońce w koniunkcji utworzą korzystne aspekty z inspirującym Uranem w przeciwległym Byki i marzycielskim Neptunem w przyjaznych Rybach, w podróżach nie zabraknie emocjonujących momentów ani romantycznych chwil, Skorpiony wybierające się do egzotycznych krajów poczują się spełnione, 3 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co jeszcze bardziej podkręci emocje. Również osoby pozostające w pracy nie będą narzekać na nudę, bo wyzwań i możliwości nawiązania ciekawych międzynarodowych kontaktów nie zabraknie, zwłaszcza między 13 a 17 lipca, gdy Słońce znajdzie się w sekstylu do inspirującego Urana. 17 lipca nów Księżyca w Raku może sprawić, że w niedługim czasie rozpoczniecie projekt związany z nauczaniem lub podróżami, tego samego dnia Południowy Węzeł Księżycowy opuści wasz znak, co przyjmiecie z ulgą, życie ulegnie poprawie a zdrowie się polepszy. Sporo wyzwań was czeka między 18 a 23 lipca, gdy Słońce ustawi się w opozycji do Plutona, jednego z władców waszego znaku, trzeba będzie wykazać się asertywnością i niezłomnością, należy jednak unikać przemocy – w osiągnięciu równowagi pomoże korzystny aspekt Słońca z Neptunem w życzliwych Rybach, należy skorzystać z intuicji i słuchać tego, co mówi serce. 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, rozpocznie się okres wzmożonej aktywności zawodowej, nie sprawi wam to jednak przykrości.

Mars, władca waszego znaku, do 10 lipca przebywa w przebojowym Lwie, co oznacza, że Skorpiony, które urlop postanowiły wziąć w innym terminie, będą się przepracowywać, natomiast osoby spędzające pierwszą dekadę miesiąca na wakacjach, wybiorą aktywny wypoczynek. 10 lipca Mars wejdzie do życzliwej Panny, staniecie się bardziej aktywni w życiu towarzyskim, a zarazem bardziej krytyczni wobec przyjaciół, w dniach od 17 do 23 lipca może to nawet doprowadzić do konfrontacji, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do Saturna w Rybach.

Przez cały lipiec, a nawet dużo dłużej Wenus przebywa w znaku Lwa, co sprawi, że atmosfera w pracy znacznie się poprawi, niektóre Skorpiony mogą nawiązać biurowy romans już w pierwszych dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z Uranem w przeciwległym Byku, związek jednak okaże się krótkotrwały, bowiem 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, co skłoni do wycofania się z relacji. Niektóre Skorpiony spotkają dawną miłość w okolicach 27 lipca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym.

Merkury tranzytuje życzliwego Raka do 11 lipca, rozmowy o uczuciach okażą się głębokie i znaczące, zwłaszcza w dniach od 6 do 11 lipca, gdy Merkury utworzy harmonijne aspekty z Uranem i Neptunem, może dojść do niespodziewanych wyznań romantycznych uczuć. 11 lipca Merkury wejdzie do rozrywkowego Lwa, w którym straci wiele ze swej mocy, w okolicach 17 lipca niektóre Skorpiony mogą przesadzić w opowieściach o swoich sukcesach lub wybrać się w podróż marzeń, która okaże się kosztowna, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, inni zaczną stosować półprawdy, aby wyjść na swoje, zwłaszcza około 24 lipca, kiedy Merkury ustawi się w napiętym aspekcie do Urana – konflikt może okazać się nieunikniony. 28 lipca Merkury wejdzie do życzliwej Panny, gdzie jest wyjątkowo mocny, intelekt się wyostrzy, staniecie się bardziej spostrzegawczy, a także aktywni towarzysko.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *