Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Byka

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 23 lipca, stwarzając okazje do podróżowania, zwiększając mobilność i potrzebę nowych doznań. Już 1 lipca Słońce z Merkurym w koniunkcji znajdzie się w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza w waszym znaku i Saturna w Rybach, co pozwoli jasno określić pragnienia i marzenia możliwe do zrealizowania, zwłaszcza dotyczące kariery, nieruchomości, dalszego kształcenia lub podróżowania. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 3 lipca w znaku Koziorożca, rozbudzi emocje w relacjach z rodzeństwem lub sąsiadami. W dniach od 13 do 17 lipca sekstyl Słońca do rewolucyjnego Urana w waszym znaku zapowiada nieoczekiwane krótkie podróże i decyzje podejmowane w ostatniej chwili. 17 lipca dojdzie do nowiu Księżyca, co może okazać się początkiem zmian w układach rodzinnych, tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy opuści wasz znak i wycofa się do Barana, relacje z otoczeniem ulegną poprawie, trzeba jednak będzie bardziej zadbać o zdrowie. Trygon Słońca do Neptuna od 18 do 23 lipca ułatwi pozyskanie przyjaciół i realizację pragnień, wpłynie też pozytywnie na wyobraźnię i kreatywność, w tym samym czasie jednak dojdzie do opozycji Słońca z przemocowym Plutonem, w dodatku w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, taki układ planet ostrzega przed nadużyciami, może też wpłynąć negatywnie na stan zdrowia. 23 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym postawicie na przyjemności i rozwój zainteresowań.

Wenus, władczyni waszego znaku, w Lwie przebywa przez cały miesiąc, co wpływa pozytywnie na relacje w rodzinie, wspólne wakacje i zabawy z dziećmi zbliżą was do siebie, szczególnie aktywność fizyczna okaże się korzystna, bo w tym znaku do 10 lipca przebywa również wojowniczy Mars, lepiej więc, żeby jego energię wykorzystać w aktywności sportowej, zamiast w utarczkach. W pierwszych dniach lipca Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie do Urana, w związkach więc mogą pojawić się kryzysy. 24 lipca Wenus wejdzie w bieg wsteczny, niektóre związki i uczucia zmienią charakter, powrócą dawne miłości, lepiej w tym czasie nie rozpoczynać romansów, bo mogą być nietrwałe. 27 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, spotkacie kogoś dawno nie widzianego.

Mars do 10 lipca tranzytuje znak Lwa, zachęcając do aktywnego wypoczynku, potem przechodzi do życzliwej Panny, co uczyni was znacznie bardziej mobilnymi, aktywność skierujecie na ochronę zdrowia, dbałość o odpowiednią dietę oraz porządkowanie otoczenia, jedynie między 18 a 23 lipca zachowajcie ostrożność, bo natraficie na opór materii, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna.

Merkury w tym miesiącu znajdzie się w trzech znakach – do 11 lipca będzie przebywał jeszcze w życzliwym Raku, dbając o porozumienie z członkami bliższej i dalszej rodziny, czemu sprzyjają w dniach 6 – 11 lipca korzystne aspekty z Uranem i Neptunem. 11 lipca Merkury zawita do rozrywkowego Lwa, to dobry moment na spędzenie czasu z młodzieżą i dziećmi, zapewniając im wakacyjne atrakcje, zwłaszcza w okolicach 17 lipca, kiedy znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku. 24 lipca kwadratura Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem sprawi, że ktoś wyprowadzi was z równowagi swoimi uwagami. 28 lipca Merkury opuści zawadiackiego Lwa i wejdzie do życzliwej Panny, w ostatnich dniach miesiąca warto zająć się porządkami.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *