Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Barana

Słońce w rodzinnym Raku przebywa do 23 lipca, co jest znakomitą okazją, aby spędzić z bliskimi więcej czasu, wybierając się na wakacje. Miesiąc rozpocznie się pięknym sekstylem Słońca w koniunkcji z Merkurym do dobroczynnego Jowisza i w trygonie do Saturna, co sprzyja podróżom, komfortowemu życiu oraz pomnażaniu majątku. Już 3 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, Barany, które w tym czasie pozostaną w pracy otrzymają okazję do wykazania się profesjonalizmem, ale wiązać się to może z większymi emocjami, ponieważ zostaniecie obciążeni dodatkową pracą. Między 13 a 17 lipca Słońce w sekstylu do Urana przyniesie nieoczekiwane zyski oraz wydatki na dom i potrzeby rodziny. Między 18 a 23 lipca Słońce ustawi się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona, w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, w pracy czekają was wyzwania, którym nie każdy sprosta, będziecie musieli upomnieć się o swoje prawa, tematem nr.1 okaże się mobbing, presja lub przemoc – Neptun podpowiada, że może się to odbić na psychice, należy ufać swojej intuicji i trzymać się zasad. Do waszego znaku 17 lipca wejdzie Północny Węzeł Księżycowy, co doda wam siły, ale osłabi związki, tego dnia wieczorem dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, może okazać się początkiem zmian w domu lub układach rodzinnych. 23 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym postawicie na rozrywki i przyjemności a także na rozwój swojego hobby.

Mars, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Lwie do 10 lipca, więc pierwsza dekada lipca sprzyja intensywnej aktywności w dziedzinach takich jak rozwój osobisty, kreatywne przedsięwzięcia, teatr, rozrywka lub kontakt z dziećmi. 10 lipca Mars zawita do pracowitej Panny, staniecie się bardzo aktywni w wykonywaniu obowiązków, znaczenia nabierze dieta, ponieważ jelita mogą odmówić posłuszeństwa, czas zająć się stanem zdrowia, okaże się to szczególnie istotne w dniach 17 – 23 lipca, kiedy aktywny Mars ustawi się w opozycji do ograniczającego Saturna.

Wenus w życzliwym Lwie przebywa przez cały miesiąc, co sprzyja romansom, wszelkiego rodzaju rozrywkom i korzystaniu z wakacyjnych przyjemności, w pierwszych dniach miesiąca czekają was jednak niespodziewane wydatki, w związkach pojawią się kontrowersje dotyczące finansów i stanu posiadania, wpłynie na to kwadratura Wenus do nieprzewidywalnego Urana. 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny, a to oznacza, że niektóre związki trzeba będzie przemyśleć i poprawić to, co w nich nie działa, nowe znajomości mogą okazać się nietrwałe, powrócicie do romansów, które kiedyś nie zdały egzaminu, pojawi się szansa, aby coś naprawić i ponownie omówić, zwłaszcza w okolicach 27 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus.

Merkury w Raku przebywa do 11 lipca, co kieruje myśli na sprawy rodzinne, na dobre kontakty i relacje możecie liczyć zwłaszcza w okresie od 6 do 11 lipca, gdy utworzy korzystne aspekty z pomysłowym Uranem i romantycznym Neptunem. 11 lipca Merkury zawita do życzliwego Lwa, ale jest w tym znaku słaby, warto więc w tym czasie odpuścić sobie myślenie o pracy, bo uwaga i tak będzie skierowana na rozrywki i zabawę, w okolicach 17 lipca, kiedy znajdzie się kwadraturze do Jowisza, warto wybrać się na wakacje za granicę, chociaż nie obejdzie się bez stresów, ze względu na zwiększone koszty, również w okolicach 24 lipca czekają was niespodziewane większe wydatki, w związku z kwadraturą Merkurego do Urana. 28 lipca Merkury zawita do pedantycznej Panny, gdzie jest wyjątkowo mocny, macie więc szansę na uporządkowanie dokumentów, zadbanie o sprawy zdrowotne oraz poprawę warunków pracy.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *