Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Skorpiona

 Słońce tranzytuje przyjazny znak Raka do 22 lipca, kierując uwagę na sprawy rodzinne oraz związane z nauczaniem lub podróżowaniem. Na początku miesiąca w dniach 4–8 lipca gotowi będziecie nagle spakować manatki i wraz z rodziną wyjechać na koniec świata, niektóre Skorpiony czekają ciekawe spotkania, mogą poznać oryginalne osoby, które zaskoczą swoim niebanalnym podejściem do spraw międzynarodowych. 10 lipca nów Księżyca w znaku Raka skłoni niektóre Skorpiony do rozpoczęcia nauki w dziedzinie do tej pory obcej.

Trygon Słońca do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie od 12 do 18 lipca wzniesie was na wyżyny bezinteresowności, z empatią podejdziecie szczególnie do potrzeb dzieci, zakochane Skorpiony zorganizują romantyczne randki, chętnie skorzystacie z wakacyjnych przyjemności. W dniach 15–21 lipca opozycja Słońca do Plutona sprawi, że nikt się nie oprze waszej charyzmie i nie sprzeciwi się podjętym decyzjom zarówno w rodzinie jak i w pracy.  22 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zaangażujecie się w budowanie kariery zawodowej, pełnia Księżyca w znaku Wodniku uświadomi wam, że nie możecie zapominać przy tym o obowiązkach rodzinnych.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 29 lipca przebywa w znaku Lwa, kierując aktywność na budowanie własnego wizerunku, pozostańcie jednak ostrożni w pierwszych dniach miesiąca, ponieważ Mars w opozycji do ograniczającego Saturna utrudni wam osiągnięcie ważnego celu, natomiast kwadratura Marsa do Urana może doprowadzić do poważnego konfliktu z partnerami życiowymi lub biznesowymi, nie przeciągajcie struny, bo może pęknąć.

Wenus do 22 lipca przebywa w rozrywkowym znaku Lwa, rozbudzając potrzebę miłości, jednak na początku miesiąca od 5 do 11 lipca znajdzie się w trudnych aspektach z Saturnem i Uranem, będziecie się więc szarpać między potrzebą niezależności a poczuciem obowiązku, od 11 do 17 lipca  koniunkcja Marsa z Wenus w Lwie doprowadzi do zmiany systemu wartości i w tych dniach liczyć się będzie tylko namiętna miłość. 22 lipca Wenus wkroczy do znaku pracowitej Panny, w którym nie czuje się najlepiej i chociaż znajdzie się w tym czasie w aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, przyniesie potrzebę poświęcenia się potrzebom innych osób, a nie własnym.

Merkury w znaku Bliźniąt, w którym jest bardzo mocny, przebywa do 11 lipca, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w Rybach, trudno więc wam będzie w tych dniach podejmować decyzje, szczególnie związane z inwestycjami i zarządzaniem wspólnym majątkiem, dajcie sobie czas, bo możecie popełnić błąd lub pozwolicie się wykorzystać. 11 lipca Merkury przejdzie do życzliwego znaku Raka i zacznie wspierać wasze plany wakacyjne, szczególnie jeśli zamierzacie urlop spędzić w gronie rodzinnym. Najlepszy czas na wyjazdy zagraniczne nadejdzie między 12 a 14 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie z Jowiszem, ponieważ obie planety gwarantują udane podróżowanie. Sekstyl Merkurego do Urana między 19 a 21 lipca sprzyja porozumieniu nawet z osobami o odmiennych poglądach i charakterach. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca sprzyja warsztatom, szkoleniom oraz innym formom rozwoju osobistego oraz duchowego, pomoże również skorzystać z natchnienia w przypadku twórczości artystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *