Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Wagi

Do 22 lipca Słońce w znaku Raka skłoni do intensywnej pracy, czas na wypoczynek nadejdzie w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Słońce zawita do życzliwego, rozrywkowego znaku Lwa. Między 4 a 8 lipca Słońce w sekstylu do Urana ułatwi zdobycie dodatkowych funduszy, uzyskanie świadczeń, zdobycie kredytu lub dofinansowanie projektu.

10 lipca nów w znaku Raka wyznaczy początek nowego zawodowego projektu, natomiast między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna okaże się korzystny przede wszystkim dla Wag działających w szeroko pojętej kulturze, twórców oraz artystów, pozwoli bowiem w pełni korzystać z inspiracji Muz, wrodzonej kreatywności, intuicji i natchnienia. Opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca może natomiast zaburzyć równowagę rodzinną, w wyniku całkowitego oddania się realizacji marzeń. 22 lipca Słońca zawita do życzliwego Lwa, zachęcając do letniego wypoczynku w towarzystwie dzieci lub skłonnych do zabawy przyjaciół, pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, pokaże wam jasno, na kogo możecie liczyć w tej dziedzinie.

Wenus w życzliwym znaku Lwa pozostanie do 22 lipca, sprzyjając nawiązywaniu kontaktów przyjacielskich, jednak od 5 do 11 lipca ochłodzi stosunki i przyczyni się do drobnych konfliktów, gdy znajdzie się w napiętych aspektach z wymagającym Saturnem i wybuchowym Uranem. Od 11 do 17 lipca łatwo będzie naprawić zepsute stosunki, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z aktywnym Marsem w rozrywkowym znaku Lwa – przyjaźnie nabiorą blasku, miłość zapłonie namiętnością,  dzieci przysporzą wam problemów, ale też wiele radości. 22 lipca Wenus przejdzie do obowiązkowej Panny, nawet więc opozycja Wenus do Jowisza między 22 a 24 lipca nie przyniesie spodziewanych radości, przypominając o zadaniach do wykonania.

Mars w życzliwym znaku Lwa do 29 lipca skieruje aktywność na rozwój życia towarzyskiego oraz miłosnego, jednak w pierwszym tygodniu miesiąca opozycja Marsa do surowego Saturna i kwadratura z nieprzewidywalnym Uranem może popsuć stosunki z niektórymi przyjaciółmi, starajcie się więc nie stawiać spraw na ostrzu noża.

Merkury w przyjaznych Bliźniętach pozostanie do 11 lipca, jednak w dniach 4–8 lipca znajdzie się w problematycznej kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, nie wierzcie więc we wszystko, co usłyszycie, szczególnie w dziedzinie ochrony zdrowia, pilnujcie papierów i wymaganych certyfikatów, zwłaszcza jeśli wybieracie się za granicę. 11 lipca Merkury zagości w znaku Raka, między 12 a 14 lipca znajdzie się w bardzo korzystnym trygonie z Jowiszem w Rybach, niektóre Wagi czeka awans lub propozycja dodatkowej pracy, to również dobry moment dla osób, które postanowią w tych dniach wybrać się na wakacje. Sekstyl Merkurego do Urana między 19 a 21 lipca pozwoli wpaść na oryginalny pomysł, dokonać intratnej inwestycji lub uzyskać pożyczkę. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca ułatwi skorzystanie z intuicji, sprzyja też wakacyjnym eskapadom, szczególnie nad wodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *