Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Strzelca

Słońce do 22 lipca przebywa w znaku Raka, kierując uwagę na sprawy rodziny oraz konieczność pozbywania się tego, co straciło swoją przydatność. Od 4 do 8 lipca znajdziecie się pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, co powinno rozładować stres z tym związany. Niektóre Strzelce znajdą sposób na pozbycie się dolegliwości, jakie dokuczały im od jakiegoś czasu, inne natomiast znajdą interesująca pracę, która pozwoli im zastosować oryginalne metody postępowania. Między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna pomoże rozwinąć twórczy potencjał, to również dobry moment na wakacyjny wypoczynek, najlepiej nad wodą.

Opozycja Słońca do Plutona natomiast od 15 do 21 lipca pozwoli skorzystać z energetycznych i finansowych rezerw, uważajcie jednak, aby się nie przeforsować, unikajcie też kredytów, które łatwo wziąć, ale trudniej spłacać. Niektóre Strzelce zainteresują się między 12 do 21 lipca szeroko pojętą wiedzą tajemną oraz niewidzialną stroną rzeczywistości. 22 lipca Słońce opuści Raka i wkroczy do życzliwego znaku Lwa, odczujecie wzrost energii i znacznie więcej radości oraz chęci do zabawy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca, otworzy przed wami świat, niektóre Strzelce wybiorą się w zagraniczną podróż. 28 lipca Jowisz, władca waszego znaku, wycofa się z Ryb i zawita ponownie do znaku życzliwego Wodnika, powróci chęć rozwoju intelektualnego oraz potrzeba poszerzenia horyzontów.

Wenus do 22 lipca przebywa w życzliwym a także skłonnym do zabawy Lwie, promieniować więc będziecie radością i chęcią przeżycia przygody. Dni od 5 do 11 lipca mogą nie spełnić waszych oczekiwań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna i w kwadraturze do konfliktowego Urana, pojawią się problemy z komunikacją, z niektórych przyjemności trzeba będzie zrezygnować. Wszystkie przykrości odbijecie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy seksowna Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, pojawią się namiętnie spędzone noce, ekscytujące randki, nawet w stałych związkach zaiskrzy, kiedy te dwie planety się spotkają. 22 lipca Wenus opuści rozrywkowy znak Lwa i wkroczy do systematycznej i pracowitej Panny, przyjemności więc poszukacie w codziennych obowiązkach, opozycja Wenus z Jowiszem miedzy 22 a 24 lipca zapowiada gości, których postaracie się przyjąć po królewsku.

Mars do 29 lipca tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując aktywność na korzystanie z letnich przyjemności, ale również na zdobywanie wiedzy oraz podróżowanie, jedynie pierwszy tydzień lipca może przysporzyć wam zmartwień, kiedy Mars ustawi się najpierw w opozycji z ograniczającym Saturnem, a następnie w kwadraturze z wybuchowym Uranem – starajcie się zachować spokój, niczego nie przyspieszajcie, problemy same się rozwiążą.

Merkury do 11 lipca przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt, zachęcając do rozmów, spotkań i negocjacji, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w napiętym aspekcie z niepewnym Neptunem w Rybach, starajcie się więc zachować ostrożność w przypadku umów, bo ktoś może ich nie dotrzymać lub wykorzystać wasz brak wiedzy na jakiś temat. 11 Lipca Merkury przesunie się do Raka, zaczniecie więc myśleć o przyszłych inwestycjach i możliwościach zdobycia kredytu lub dofinansowania. Trygon Merkurego do Jowisza w dniach 12–14 lipca przyniesie możliwość wyjazdu zagranicznego lub uda się wam uzyskać dodatkowe dochody, które zasilą wspólny budżet. Również sekstyl Merkurego do Urana od 19 do 21 lipca ułatwi zdobycie zleceń, wykażecie się przy tym błyskotliwością i pomysłowością. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca okaże się wyjątkowo korzystny dla artystów oraz szeroko pojętych twórców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *