Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Wodnika

Słońce tranzytuje życzliwy znak Barana do 20 kwietnia, kierując uwagę na wzrost mobilności oraz kontakty z rodzeństwem lub sąsiadami, już 1 dnia miesiąca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, co sprzyja rozpoczynaniu działalności edukacyjnej, publicystycznej oraz wszelkim działaniom związanym z szeroko pojętą komunikacją. 3 kwietnia Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto zapisać swoje pomysły, plany, cele i nadzieje, bo mają szansę się spełnić, ktoś was doceni i zauważy waszą wartość. Od 10 do 15 kwietnia Jowisz z Neptunem znajdą się w braterskim uścisku w znaku Ryb, którym obie planety władają, sprawy międzynarodowe a także związane z wyższą edukacją nabiorą znaczenia, wzrośnie empatia i potrzeba ofiarowania światu tego, co w was najlepsze, jednocześnie możecie liczyć na poprawę sytuacji finansowej.

Sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna, przebywającego w waszym znaku, sprzyja nadaniu ram strukturalnych rozbujałej wyobraźni, aspekt pomoże ugruntować energię i nie pozwoli jej rozproszyć na mniej znaczące sprawy. W Wielką Sobotę dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, emocje wzbudzą nadchodzące Święta Wielkanocne, być może obecność przy stole niespodziewanych gości, w drugi dzień Świąt Słońce w napiętym aspekcie z Plutonem wzbudzi skrywane pożądanie, łatwo będzie ulec presji, tematy toczącej się za wschodnią granicą wojny mogą dominować przy świątecznym stole. 20 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na sprawy domu i rodziny, 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, w najbliższym czasie czekają was zmiany, do których trzeba się będzie przystosować.

Wenus jeszcze tylko do 5 kwietnia przebywa w waszym znaku, przynosząc popularność i życzliwość, nie stracicie jednak na wejściu planety do Ryb, ponieważ jest w tym znaku bardzo mocna i przyniesie wam nie tylko miłość i sympatie otoczenia, ale również ich bardziej wymierne wyrazy w postaci poprawy sytuacji finansowej. W Poniedziałek Wielkanocny korzystny aspekt Wenus do Merkurego w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, władcą waszego znaku, zaskoczy  nieoczekiwanym spotkaniem, które nie tylko rozbudzi uczucia, ale wpłynie też na finanse. Prawdziwe powodzenie czeka was w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, niektóre marzenia mogą się zrealizować.

Mars, planeta aktywności, siły i ekspansji, jeszcze do 15 kwietnia przebywa w waszym znaku, stymulując działalność w każdej dziedzinie, między 3 a 8 kwietnia znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, te dwie planety mogą wywołać rodzaj nieustępliwości w sprawach wymagających kompromisu, korzystny aspekt Merkurego do obydwu planet namawia do przeprowadzenia konstruktywnych rozmów zamiast używania presji i siły woli. W drugiej połowie miesiąca Mars w Rybach znacznie straci na sile, siła woli osłabnie, niektóre Wodniki zaczną kompulsywnie wydawać pieniądze, jednocześnie wzrośnie potrzeba intensywnych przeżyć.

Merkury w życzliwym Baranie przebywa do 11 kwietnia, stymulując aktywność intelektualną, między 6 a 9 kwietnia siła perswazji i racjonalnej argumentacji pomoże zażegnać pojawiający się konflikt wewnętrzny. Po 11 kwietnia Merkury w Byku skłoni do kontaktu z członkami rodziny, zainteresujecie się sytuacją związaną ze stanem posiadania, zaskakujące informacje otrzymacie w czasie Świąt Wielkanocnych, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Uranem w korzystnym aspekcie z Wenus. 24 kwietnia kwadratura Merkurego z Saturnem w waszym znaku zapowiada poważne rozmowy, na których wiele możecie skorzystać, jeśli zgodzicie się na kompromis, szereg finansowych i zawodowych korzyści zapowiadają też ułatwiające wszystko aspekty Merkurego do Jowisza, Neptuna i Plutona od 25 do 28 kwietnia.

            ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *