Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Koziorożca

Słońce do 20 kwietnia przebywa w znaku Wodnika, kierując uwagę na sprawy rodziny, 1 kwietnia nastąpi pierwszy po przesileniu wiosennym nów Księżyca, w dodatku w koniunkcji z Merkurym, co może być korzystne dla wyznaczania sobie dalekosiężnych celów, czas sprzyja rozpoczynaniu przedsięwzięć związanych z szeroko pojętą komunikacją, zmiany wpłyną na sytuację rodzinna i domową. 3 kwietnia koniunkcja Merkurego ze Słońcem pomoże podjąć trafne decyzje, będziecie bowiem dysponować odpowiednimi argumentami, aby każdego przekonać do swoich pomysłów. W dniach 10 – 15 kwietnia dojdzie do koniunkcji Jowisza z Neptunem, planet władających znakiem Ryb, będzie to miało duże znaczenie dla sytuacji rodzinnej i okaże się istotne przede wszystkim dla Koziorożców, które zaprosiły pod swój dach uchodźców z walczącej Ukrainy, ogarnie was jeszcze większa empatia i chęć pomocy, sekstyl Słońca do Saturna pomoże uporządkować chaos, ustabilizować sytuację i uspokoić poczucie niepewność, jakie się z tym wiąże.

Święta Wielkanocne miną pod znakiem pełni Księżyca, do której dojdzie w Wielką Sobotę w znaku partnerskiej Wagi, nie obejdzie się bez emocji, bo może być inaczej niż zwykle, w drugi dzień Świąt napięty aspekt Słońca z Plutonem przypomni o wyjątkowej sytuacji za wschodnią granicą, co może mieć wpływ na atmosferę przy stole. 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na samorealizację oraz skupicie się na potrzebach dzieci. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca, niektóre osoby mogą cierpieć na bóle głowy.

Wenus przebywa w Wodniku do 5 kwietnia, co będzie miało pozytywny wpływ na finanse, potem wejdzie do życzliwych Ryb, odzyskując całą swoją potężną moc, czeka was więc wiele spotkań, niektóre Koziorożce miłość odnajdą w bliskim sąsiedztwie lub za pośrednictwem rodzeństwa, inne zostaną nagle i niespodziewanie ugodzone strzałą Amora przy świątecznym stole, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie do Merkurego i Urana, jeszcze inne zaprzyjaźnią się z wyjątkową osobą za pośrednictwem internetu. Pod koniec miesiąca, kiedy Wenus wejdzie w kontakt z dobroczynnym Jowiszem i romantycznym Neptunem, zaczną spełniać się życzenia.

Mars tranzytuje Wodnika do 15 kwietnia, powodując ruch w finansach, między 3 a 8 kwietnia poczujecie się jak osoba naciskająca jednocześnie na gaz i hamulec, zwiększą się potrzeby a zmaleją możliwości, na co wskazuje spotkanie Marsa z Saturnem, nie ma sensu robić nic na siłę, sytuacja niebawem się ustabilizuje, kiedy Mars opuści znak Wodnika. W drugiej połowie miesiąca Mars w Rybach sprawi, że trudno będzie się połapać na co najpierw skierować aktywność, możecie stracić swoje cele z oczu, Mars jest bowiem słaby i trochę zagubiony w tym znaku, problemy z komunikacją okażą się frustrujące.

Merkury przebywa w znaku Barana do 11 kwietnia, pomagając zreorganizować życie rodzinne, między 6 a 9 kwietnia korzystny aspekt z Marsem i Saturnem ułatwi negocjacje i pozwoli podjąć racjonalne decyzje. W drugi dzień Świąt koniunkcja Merkurego z Uranem w sekstylu do Wenus przyniesie wiele zaskakujących sytuacji w gronie rodzinnym. 24 kwietnia napięty aspekt między Merkurym a Saturnem wzbudzi niepokój i lęki, związane z przetrwaniem, zwłaszcza finansowym, od 25 do 28 kwietnia spojrzycie na świat znacznie jaśniej, kiedy Merkury znajdzie się korzystnych aspektach z Jowiszem, Neptunem i Plutonem, poczujecie, że panujecie nad sytuacją.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *