Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Ryb

Słońce przebywając do 20 kwietnia w znaku Barana skieruje uwagę na sprawy finansowe, już 1 kwietnia, podczas nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, macie szansę podpisać umowę finansową, mająca wpływ na waszą przyszłość, natomiast koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 3 kwietnia, zapowiada dobre pomysły i właściwe decyzje dotyczące stanu posiadania, łatwo wam też będzie tego dnia wyrazić swoje pomysły, idee oraz potrzeby. Od 10 do 15 kwietnia dojdzie do wielkiej koniunkcji Jowisza z Neptunem, dwójki władców waszego znaku, może mieć to ogromne znaczenie dla przyszłości, taki aspekt za waszego życia już się nie powtórzy, wykorzystajcie wiec swoją szansę dla dobra własnego oraz innych. Powodzenie czeka was w sprawach międzynarodowych oraz związanych z wyższą edukacją, działalnością charytatywną lub prozdrowotną, możecie liczyć na uśmiech losu, unikajcie tylko ludzi nieszczerych i zakłamanych, bo wasz sukces może przyciągnąć osoby, które zechcą z niego skorzystać dla własnych celów, jeśli pomagacie innym zadbajcie również w sposób właściwy o własne potrzeby, pomoże w tym stabilizujący aspekt Słońca z Saturnem, otrzymane dobro może uzyskać materialny wymiar.

W Wielką Sobotę będzie miała miejsce pełnia Księżyca w znaku towarzyskiej Wagi, sprawy finansowe wzbudzą emocje i staną się tematem najważniejszym przy świątecznym stole, na co wskazuje również napięty aspekt Słońca do wymagającego Plutona. 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie mobilność oraz sąsiedzkie kontakty. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca, niektóre Ryby mogą się poczuć trochę niepewne i zakręcone.

Wenus już 5 kwietnia zawita do waszego znaku, przynosząc popularność, miłość i powodzenie w relacjach międzyludzkich, takie nagromadzenie benefitów zapowiada szczęśliwe wydarzenia, niektóre Ryby odnajdą w tym miesiącu swoje przeznaczenie, prawdziwą miłość lub stworzą wyjątkowe dzieła, podziwiane przez innych. Korzystny aspekt Wenus do Merkurego i Urana zapowiada w Poniedziałek Wielkanocny lub zaraz po nim korzystne wydarzenia towarzyskie, natomiast w końcówce miesiąca koniunkcja Wenus z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku zapowiada spełnienie marzeń o wielkiej romantycznej miłości a także powodzenie w ważnych dziedzinach życia.

Mars do 15 kwietnia przebywa jeszcze w znaku Wodnika, zachowajcie więc ostrożność, bo ukryci wrogowie nie próżnują, szczególnie w dniach od 3 do 8 kwietnia, podczas koniunkcji Marsa z Saturnem, możecie spotkać się z pewnego rodzaju bezwzględnością, pośpiech okaże się największym wrogiem, warto skorzystać z pośredników, aby uzyskać kompromis, na co wskazuje korzystny aspekt Merkurego do Marsa i Saturna. 15 kwietnia Mars zawita do waszego znaku, skłaniając do większej aktywności i szybszego działania, co może wzbudzić irytację oraz frustrację.

Merkury w Baranie przebywa w pierwszej dekadzie kwietnia, pomagając w sprawach finansowych, warto skorzystać z pośrednictwa osób trzecich w przypadku negocjacji. 11 kwietnia Merkury wejdzie do życzliwego Byka, co znacznie poprawi mobilność i przekaz informacji. 24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna wywoła napięcie w sprawach urzędowych oraz związanych z nieruchomościami, jednak już od 25 do 28 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w życzliwym Koziorożcu, możecie śmiało podpisywać każdy rodzaj umowy lub zobowiązania.

 ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *