Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Wagi

Słońce przebywa w przeciwległym Baranie do 20 kwietnia, kierując uwagę na relacje i wszelkiego rodzaju partnerstwo, już 1 kwietnia dojdzie w tym znaku do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, co zapowiada rozpoczęcie nowego etapu w związku, podpisanie umowy spółki lub podjęcie decyzji o nawiązaniu z kimś współpracy. 3 kwietnia Merkury w koniunkcji ze Słońcem zaowocuje dobrymi pomysłami, dojdzie do spotkania, w którym najważniejsza okaże się komunikacja. Między 10 a 15 kwietnia nastąpi koniunkcja Jowisza i Neptuna, dwóch planet władających ofiarnym znakiem Ryb, zaangażujecie się na całego w zarówno twórczą, ja i praktyczną pomoc dla osób z Ukrainy, dotkniętych działaniami wojennymi, bowiem ogarnie was głębokie współczucie, wzrośnie empatia i potrzeba wyrażenia swoich uczuć.

Sekstyl Słońca do Saturna pomoże stworzyć struktury długotrwałego partnerstwa, to dobry moment na zakładanie spółek i organizacji międzynarodowych lub zaznaczenia w nich swojego udziału. Osoby dotknięte chorobami przewlekłymi mają szansę na uzdrowienie dzięki pomocy osób wykształconych, przebywających za granicą lub obcokrajowców. W Wielką Sobotę pełnia Księżyca w waszym znaku wzbudzi silne emocje, może dojść do konfliktu z życiowym partnerem, presja związana z przygotowaniem Świąt może okazać się zbyt silna, na co wskazuje napięty aspekt Słońca z Plutonem, będziecie musieli stoczyć walkę, aby uzyskać to, na czym wam zależy.  20 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, uwaga podąży w kierunku zarządzania wspólnymi finansami. 30 kwietnia zaćmienie Słońca sugeruje, aby zachować ostrożność rozpoczynając nowe projekty.

Wenus tylko do 5 kwietnia przebywa w życzliwym Wodniku, dając szansę na nawiązanie niezobowiązującego romansu, potem przejdzie do wrażliwych Ryb, gdzie nabiera mocy, wasze uczucia staną się głębsze, szczególnie w stosunku do osób chorych lub znajdujących się w gorszej sytuacji. W czasie Świąt, gdy Wenus utworzy korzystny aspekt z Merkurym i Uranem, zaskakująca rozmowa otworzy wam oczy, co ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami. Marzenia zaczną się spełniać pod koniec miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i natchnionym Neptunem, powiodą się twórcze i artystyczne projekty, zdrowie ulegnie poprawie – uważajcie tylko, aby stać mocno na ziemi i dostrzegać praktyczną stronę każdej sytuacji.

Mars do 15 kwietnia tranzytuje życzliwy znak Wodnika, inspirując i zachęcając do zaangażowania się w działalność społeczną, twórczą lub artystyczną, jedynie między 3 a 8 kwietnia może dojść do „próby sił”, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, ostatecznie okaże się, że „głową muru nie przebijesz”, ale i tak będą tacy, którzy się nie poddadzą i za wszelką cenę sięgną po to, czego pragną. 15 kwietnia Mars zawita do znaku Ryb, w którym jest słaby, niektórym Wagom zaczną dokuczać różne dolegliwości, co wzbudzi irytację i frustrację.

Merkury do 11 kwietnia przebywa w przeciwległym Baranie, wspierając partnerskie rozmowy i negocjacje, ułatwiając nawiązywaniu porozumienia. Od 3 do 9 kwietnia Merkury pomoże rozwiązać „węzeł gordyjski” lub impas w negocjacjach, tworząc korzystny aspekt z Marsem i Saturnem. 11 – go Merkury wejdzie do powolnego Byka, zaczniecie być bardziej powściągliwi w wyrażaniu opinii. 24 kwietnia, podczas kwadratury Merkurego z ograniczającym Saturnem, odpuśćcie sobie załatwianie ważnych spraw, od 25 do 28 kwietnia natomiast możecie liczyć na zielone światło i życzliwość urzędników, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Jowiszem, Neptunem i Plutonem – pamiętajcie tylko, ze w perspektywie nie wszystko okaże się tak piękne, jak wydawało się na początku.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *