Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Skorpiona

Do 20 kwietnia Słońce w Baranie skłania do zainteresowania się stanem zdrowia, to dobry moment na zmianę diety na bardziej prozdrowotną, szczególnie że 1 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, co jest znakomitą okazją do składania postanowień, dużo lepszą niż początek roku, pierwszy nów z nadejściem wiosny symbolizuje bowiem wzrost i odrodzenie, warto w tym dniu zapisać swoje marzenia, bo mają szanse się spełnić. 3 kwietnia natomiast koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, szczególnie związanych z przekazywaniem informacji. Od 10 do 15 kwietnia Jowisz i Neptun utworzą koniunkcję w życzliwych Rybach, znaku, którym władają, jest to zapowiedź twórczych, międzynarodowych, edukacyjnych lub artystycznych sukcesów, konfiguracji towarzyszy sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna, co utrwali skutki i powoli cieszyć się wynikami realizowanych projektów znacznie dłużej.

W czasie Świąt Wielkanocnych pełnia Księżyca w Wadze wywoła emocje związane ze stanem zdrowia, dwa dni później kwadratura Słońca do Plutona stworzy okazję do wykazania się determinacją i konsekwencją, energii wam nie zabraknie, ale wysiłek okaże się znaczny. 20 kwietnia Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim partnerstwo i związki międzyludzkie. 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca w Byku, pozostańcie uważni, aby nie popełnić błędu w stosunku do ważnej dla was osoby, bo wiele na tym możecie stracić.

Mars do 15 kwietnia przebywa w znaku Wodnika, kierując aktywność na sprawy rodzinne i domowe, między 3 a 8 kwietnia może dojść do poważnego spięcia z osobą starszą lub konserwatywną w rodzinie, nie próbujcie niczego robić na siłę, bo więcej będzie strat niż zysków, pozostałe aspekty planet podpowiadają, że najlepsze okażą się negocjacje i może dojść do porozumienia. 15 kwietnia Mars wejdzie do życzliwego znaku Ryb, jest tam jednak słaby, nie widzi celu i może wywołać frustrację, starajcie się unikać nerwowych reakcji, szczególnie w stosunku do dzieci oraz ukochanych osób w otoczeniu.

Wenus w Wodniku przebywa tylko do 5 kwietnia, potem wejdzie do przyjaznych Ryb, sprzyjając miłości i twórczości artystycznej, niejeden Skorpion ma szansę przeżyć romans jak z bajki, osoby wolne mogą zostać ugodzone nieoczekiwanie strzałą Amora, szczególnie w czasie Świąt Wielkanocnych, gdy Wenus utworzy sekstyl z Merkurym i Uranem. Niektóre marzenia o prawdziwej, romantycznej i namiętnej miłości spełnią się pod koniec miesiąca, gdy Wenus utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem i uduchowionym Neptunem.

Merkury tranzytuje znak Barana do 11 kwietnia, pomagając zażegnać kryzysy, zwłaszcza między 6 a 9 kwietnia, gdy znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem i Saturnem. Po 11 kwietnia Merkury w przeciwległym znaku Byka pomoże porozumieć się z partnerami osobistymi i biznesowymi, wpłynie na negocjacje i ułatwi spotkania, mające znaczenie dla osiągnięcia kompromisów. W czasie Świąt Wielkanocnych, gdy znajdzie się w koniunkcji z Uranem i w sekstylu z Wenus, miejcie oczy szeroko otwarte, bo może was spotkać nieoczekiwana miłość.  24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna utrudni myślenie, ale w dniach od 25 do 28 kwietnia macie szansę zabłysnąć przed osobami na których wam zależy, do czego przyczynią się korzystne aspekty Merkurego do Jowisza, Neptuna i Plutona.

            ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *