Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Panny

Słońce do 20 kwietnia przebywa w znaku inspirującego Barana, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, 1 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku, co zapowiada początek dobrych interesów, również dwa dni później koniunkcja Merkurego ze Słońcem pomoże podjąć trafne decyzje, łatwo uzyskacie kredyt lub dofinansowanie z urzędu, niektóre Panny wpadną na pomysł jak zainwestować pieniądze z zyskiem.

Od 10 do 15 kwietnia w przeciwległych Rybach spotkają się w koniunkcji dwaj władcy tego znaku – Jowisz i Neptun, co zapowiada wzrost popularności, w waszym życiu pojawią się obcokrajowcy, którym zapragniecie pomóc, nauka pójdzie jak z płatka, wspólne podróże z partnerem życiowym zbliżą was do siebie, macie szansę poznać artystów, twórców oraz osoby wysoko postawione. To również dobry moment do nawiązania współpracy, zakładania spółek, rozpoczynania długotrwałych przedsięwzięć, czemu sprzyja sekstyl Słońca z Saturnem. W Wielką Sobotę pełnia Księżyca w Wadze wzbudzi emocje związane z finansami, dwa dni później Słońca utworzy napięty aspekt z Plutonem, rozmowy o wojnie mogą popsuć atmosferę przy stole. 20 kwietnia Słońce opuści znak walecznego Barana i wkroczy do życzliwego Byka, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe i edukacyjne. 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, pozostańcie uważni, szczególnie w podróży.

Merkury do 11 kwietnia pozostanie w Baranie, wspierając pomysły związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi oraz pozyskiwaniem środków z urzędów, między 6 a 9 kwietnia pomoże znaleźć odpowiednich lekarzy i terapeutów, aby uporać się z wyzwaniami zdrowotnymi, gdy znajdzie się w sekstylu z Marsem i Saturnem. Po 11 kwietnia, podczas tranzytu przez przyjaznego Byka, natchnie nie tylko do zdobycia pieniędzy, ale również ułatwi zdobycie niezbędnej wiedzy. 24 kwietnia zróbcie sobie wolne, bo napięty aspekt z Saturnem przyprawi o ból głowy, ale już od 25 do 28 kwietnia czekają was sukcesy, co zapowiadają korzystne aspekty Merkurego z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

Do 5 kwietnia Wenus, planeta miłości, przebywa jeszcze w Wodniku, ale kiedy wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, w którym ma wielką moc, możecie liczyć na wzrost popularności, ludzie zaczną się do was garnąć i okazywać sympatię, możecie liczyć na dobrą współpracę, wsparcie partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, niejedną Pannę czeka początek wielkiej, szczęśliwej, romantycznej miłości.

Mars przebywa w Wodniku do 15 kwietnia, skłaniając do aktywności w dziedzinach związanych ze zdrowiem i odpowiednim trybem życia, niektóre Panny mogą doświadczyć trudności między 3 a 8 kwietnia, gdy Mars spotka się z Saturnem, starajcie się w tych dniach bardziej niż zwykle dbać o dobre samopoczucie. Panny pełniące funkcje zarządzające mogą natrafić na opór podwładnych. 15 kwietnia Mars wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, niektóre osoby mogą zacząć wam stawiać wysokie, trudne do zaspokojenia wymagania.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *