Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Strzelca

 1 kwietnia dojdzie do pierwszego po przesileniu wiosennym nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym w życzliwym znaku Barana, co może okazać się wyjątkowo korzystne dla wszelkiego rodzaju początków, głównie jednak związanych z komunikacją, podpisywaniem umów, zakładaniem blogów i stron internetowych. Zarówno 1 jak i 3 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, warto zrobić coś w rodzaju „mapy marzeń” – wystarczy napisać lub narysować na kartce papieru czego sobie życzymy na ten rok i powiesić na widocznym miejscu, przypominając podświadomości o naszych celach i marzeniach, energia tego nowiu jest bowiem bardzo silna. Do 20 kwietnia Słońce przebywa w przyjaznym Baranie, pomagając Strzelcom wyrazić się w sposób twórczy i przypominając o tym, co sprawia największą przyjemność.

Od 10 do 15 kwietnia koniunkcja Jowisza z Neptunem w znaku rozmarzonych Ryb uczyni z waszego domu miejsce, w którym dobrze się czują goście, zwłaszcza jeśli przybywają z zagranicy, wzrośnie empatia i chęć pomocy osobom chorym lub poszkodowanym, osoby twórcze o zdolnościach artystycznych mogą liczyć na wenę twórczą. Sekstyl Słońca do Saturna pozwoli dobrą wolę przekuć na praktyczne działania. W Wielką Sobotę czeka nas pełnia Księżyca w znaku towarzyskiej Wagi, tegoroczne Święta Wielkanocne będą dosyć niecodzienne i emocjonujące, na co wskazują aspekty planet, tym bardziej, że w drugi dzień Świąt Słońce utworzy napięty aspekt z potężnym Plutonem, wojna na Ukrainie stanie się głównym tematem rozmów przy stole. 20 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy zdrowia i odpowiedniego sposobu odżywiania. Częściowe zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 30 kwietnia, może pozbawić was rozsądku w obliczu smakołyków, unikajcie więc ryzykownych potraw.

Wenus w życzliwym Wodniku przebywa do 5 kwietnia, potem przechodzi do znaku uduchowionych Ryb, wzrośnie empatia, uczucia się pogłębią, odczujecie potrzebę rozwoju osobistego i duchowego. W czasie Świąt Wielkanocnych korzystne aspekty Wenus z Merkurym i Uranem podpowiadają, że spędzicie je w bardzo odmienny sposób, niektóre Strzelce gościć będą w domu osoby z Ukrainy. Ostatnie dni miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem oraz Neptunem, zapowiadają korzystne wydarzenia w gronie rodzinnym.

Mars do 15 kwietnia przebywa w życzliwym Wodniku, zachęcając do działania, przemieszczania się i załatwiania wielu spraw o charakterze społecznym, między 3 a 8 kwietnia jednak znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, aby osiągnąć cele będziecie musieli wykazać się przebiegłością i wytrwałością, uważajcie za kierownicą, nie przekraczajcie prędkości, bo mandat murowany. Po 15 kwietnia, kiedy Mars zawita do Ryb, gdzie jest słaby, staniecie się bardziej niż zwykle niecierpliwi i wymagający.

Merkury tranzytuje znak Barana do 11 kwietnia, między 6 a 9 kwietnia utworzy korzystny aspekt z Marsem i Saturnem, rzeczowe rozmowy pomogą rozładować komunikacyjny kryzys. Po 11-tym, kiedy wejdzie do Byka, myśli powędrują w kierunku spraw zdrowotnych. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Merkury znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sekstylu do Wenus, czekają was niecodzienne spotkania, uważajcie jednak na słodkości, bo grozi wam niestrawność. 24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna wprowadzi utrudnienia w komunikacji, natomiast w dniach od 25 do 28 kwietnia, gdy Merkury utworzy korzystne aspekty z Jowiszem, Neptunem i Plutonem, powiodą się podróże i kontakty z osobami o odmiennych poglądach.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *