Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Bliźniąt

W tym miesiącu macie szansę wykorzystać cały swój potencjał, zwłaszcza w czasie dwóch pierwszych dekad, bowiem oprócz dobroczynnego Jowisza w waszym znaku do 20 czerwca przebywa energetyzujące Słońce, do 17 czerwca miłosna Wenus a także między 3 a 17 czerwca wasz władca Merkury, takie nagromadzenie dobrej energii może wręcz zawrócić w głowie, czas sprzyja korzystaniu z życia pełnymi garściami. W pierwszym tygodniu miesiąca Jowisz utworzy trygon z transformującym Plutonem, co przyspieszy zmiany związane z podnoszeniem poziomu samoświadomości, sprzyja nie tylko rozwojowi osobistemu, ale także nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów, zagranicznym podróżom oraz zdobywaniu każdego rodzaju wiedzy. Nów Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna, do którego dojdzie 6 czerwca, zapowiada początek zawodowego przedsięwzięcia, które na początku wymagać będzie wysiłku i wytrwałości, na rezultaty trzeba będzie poczekać, ale przyniosą wymierne korzyści, dla niektórych Bliźniąt może to być nowy etap w życiu. Pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna pozostaniecie do 12 czerwca, to okres ograniczeń i wzmożonego wysiłku, ale pozostałe planety zadbają o to, abyście tego mocno nie odczuli. Kwadratura Słońca do Neptuna w dniach 18-20 czerwca może przynieść jakiś rodzaj rozczarowania, ktoś w pracy wykorzysta waszą dobrą wolę. 20 czerwca wieczorem Słońce opuści wasz znak i wejdzie do wrażliwego Raka, kierując uwagę na zarządzanie rodzinnymi finansami oraz inwestycjami, w nocy z 21 na 22 czerwca pełnia Księżyca w Raku rozbudzi emocje w związku z sytuacją finansową, zarówno w przypadku większych wydatków, jak i spodziewanych dochodów.

Merkury, władca waszego znaku, 2 czerwca znajdzie się w sekstylu do Neptuna, co pozwoli skorzystać z intuicji i natchnienia, twórcy mogą liczyć na podszepty Muz, wyobraźnia będzie działać znakomicie. 3 czerwca Merkury zawita do waszego znaku, w którym pozostanie do 17 czerwca, warto ten czas wykorzystać na rozwój kontaktów, promocję, podróże, zdobywanie wiedzy, działalność edukacyjną oraz intensywną obecność w internecie, szczególnie między 3 a 5 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem oraz w trygonie z Plutonem. Dni między 11 a 13 czerwca mogą być problematyczne a umysł ogarną wątpliwości i niepokój, ponieważ Merkury utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, ale już 14 czerwca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w waszym znaku sprawi, że zabłyśniecie intelektem budząc podziw otoczenia. 16 czerwca Merkury w koniunkcji z Wenus utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, nie ufajcie nikomu na słowo, bo będziecie podatni na manipulację, 17 czerwca obydwie planety nadal w koniunkcji wejdą do uczuciowego Raka, zaczną trafiać do was emocjonalne argumenty, szczególnie w sposobie dysonowania pieniędzmi. Między 20 a 22 czerwca, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z Marsem w Byku będziecie mieć tendencję do podejmowania szybkich decyzji, zwłaszcza finansowych. Również końcówka miesiąca sprzyja zarówno wyważonym pomysłom, jak i oryginalnym ideom, ponieważ Merkury znajdzie się w harmonijnych aspektach najpierw ze stabilnym Saturnem a zaraz potem z rewolucyjnym Uranem.

Przez pierwszy tydzień miesiąca Wenus wędruje w koniunkcji ze Słońcem w waszym znaku, zwłaszcza 4 czerwca będzie obfitować w serdeczne i pełne pozytywnych uczuć kontakty i relacje międzyludzkie, single mogą spotkać miłość swego życia, przeżyć romans lub przynajmniej flirtować z wieloma osobami naraz. 17 czerwca Wenus opuści wasz znak razem z Merkurym i wejdzie do Raka, gdzie jest mocna, relacje w rodzinie się poprawią, finanse również. Między 27 a 29 czerwca sekstyl Wenus do Marsa rozpali zmysły, w związkach zaiskrzy.

Mars do 9 czerwca tranzytuje życzliwego Barana, co doda energii i zachęci do działania, między 9 a 12 czerwca jednak, gdy Mars wejdzie do znaku Byka, gdzie jest słaby, i utworzy napięty aspekt z Plutonem w Wodniku, zapowiada się walka, w której jesteście na straconej pozycji, lepiej więc zaakceptować i dostosować się do sytuacji.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *