Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Raka

Do 20 czerwca Słońce przebywa w Bliźniętach, jest to zwykle okres, w którym możecie się poczuć zmęczeni i pozbawieni energii, dlatego warto w tym czasie zafundować sobie wakacje i wybrać się dokądś, gdzie jeszcze nie byliście, aby naładować akumulatory, sprzyja temu szczególnie pierwszy tydzień miesiąca, ponieważ Jowisz utworzy harmonijny aspekt z transformującym Plutonem, czekają was więc doświadczenia, których długo nie zapomnicie, osoby podążające drogą rozwoju osobistego mają szansę przeżyć coś wyjątkowego. 6 czerwca dojdzie do nowiu Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna, niektóre Raki zapałają miłością do kogoś trudnego do zdobycia, będziecie ukrywać swoje uczucia, do 12 czerwca możecie odczuwać wpływ tego tranzytu. Od 18 do 20 czerwca będziecie się łudzić co do intencji kogoś, komu ufacie, możecie mylnie zinterpretować sytuację, w jakiej się znaleźliście, wpłynie na to napięty aspekt Słońca do zwodniczego Neptuna. 20 czerwca wieczorem Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli rozpostrzeć skrzydła i zadbać o swoje potrzeby, w nocy z 21 na 22 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Koziorożcu, zaczniecie oczekiwać czegoś więcej od swoich partnerów, w związkach pojawią się silniejsze emocje.

Wenus przez pierwszy tydzień miesiąca podąża przez znak Bliźniąt w koniunkcji ze Słońcem, w sercu niektórych Raków obudzi się skrywane uczucie, między 6 a 10 czerwca możecie się poczuć niezauważeni lub niedocenieni, zwłaszcza przebywając na wakacjach za granicą, wpłynie na to kwadratura Wenus do Saturna, w dniach 15 – 16 czerwca natomiast, gdy Wenus w koniunkcji z Merkurym utworzą napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, nadzieje okażą się płonne a oczekiwania nieprzystosowane do rzeczywistości. Sytuacja diametralnie się zmieni od 17 czerwca, ponieważ Wenus wraz z Merkurym zawitają do waszego znaku, wokół zaroi się od sympatycznych osób, z którymi nawiążecie emocjonalną oraz intelektualną więź. Pod koniec miesiąca, między 27 a 29 czerwca, sekstyl Wenus do Marsa stworzy warunki do przeżycia namiętnego romansu, partnerów szukajcie wśród przyjaciół.

2 czerwca Merkury w życzliwym Byku utworzy harmonijny aspekt z marzycielskim Neptunem, co okaże się korzystne dla pracy twórczej, rozwoju przyjaźni i doświadczeń w trakcie podróży. 3 czerwca Merkury zawita do znaku Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, do 5 czerwca pozostanie w koniunkcji z Jowiszem w trygonie do Plutona, to czas na głębokie przemyślenia, podróże okażą się transformujące, uzyskana wiedza wzbogacająca. W dniach 11 – 13 czerwca kwadratura Merkurego do Saturna skłoni do większego wysiłku intelektualnego, dla studentów może to być trudny okres, 14 czerwca natomiast Merkury „ w sercu” Słońca pozwoli zabłysnąć intelektem, łatwo wam będzie skorzystać ze zgromadzonej wiedzy. 17 czerwca Merkury wraz z Wenus zawitają do waszego znaku, rozbudzając ciekawość uczuć, między 20 a 22 czerwca sekstyl Merkurego do Marsa zapowiada ciekawe i elektryzujące rozmowy z przyjaciółmi. Rozważne i przemyślane decyzje warto podejmować między 25 a 27 czerwca, kiedy Merkury utworzy harmonijny aspekt ze stabilnym Saturnem, natomiast w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Urana podpowiada, że można również słuchać intuicji, dającej czasem najlepsze rozwiązania.

Mars do 9 czerwca tranzytuje znak Barana, którym włada, aktywni więc będziecie w sprawach zawodowych. 9 czerwca Mars wejdzie do życzliwego Byka, ale jest tam słaby, w dodatku do 12 czerwca pozostanie w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, próba przeprowadzenia swojej woli może napotkać sprzeciw, nie stawiajcie spraw na ostrzu noża, zwłaszcza w relacjach z przyjaciółmi, bo może się to źle skończyć, ale jest to właściwy moment na zerwanie toksycznej relacji.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *