Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Byka

Słońce do 20 czerwca przebywa w Bliźniętach, kierując uwagę na sprawy finansowe i zarządzanie osobistym budżetem, w pierwszym tygodniu miesiąca trygon Jowisza do Plutona przyniesie szansę na wzbogacenie, pojawią się zawodowe możliwości poprawiające sytuację materialną , możecie w tym czasie więcej wydawać, zwłaszcza na samokształcenie i podróże zagraniczne, co okaże się rozwijające i transformujące. Nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus, władczynią waszego znaku, do którego dojdzie 6 czerwca, zapowiada początek przedsięwzięcia, które przyniesie profity w przyszłości, między 6 a 12 czerwca jednak napięty aspekt Słońca i Wenus do Saturna może utrudnić osiągnięcie wyznaczonych celów i zmusić do oszczędnego obchodzenia się z pieniędzmi, negocjacje finansowe będą szły jak po grudzie, ktoś może ograniczyć wypłatę środków, jakie wam się należą. 20 czerwca wieczorem Słońce wkroczy do życzliwego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na sprawy domowe i rodzinne, nie zapominając o kontaktach z rodzeństwem i sąsiadami, przekaz informacji między członkami rodziny okaże się priorytetem. W nocy z 21 na 23 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Koziorożcu, emocje rozbudzą wakacyjne plany, ale poradzicie sobie ze wszystkim znakomicie.

Wenus, władczyni waszego znaku, przez pierwszy tydzień miesiąca będzie tworzyć koniunkcję ze Słońcem w Bliźniętach, co zapowiada owocne negocjacje finansowe i przypływ pieniędzy, będziecie komunikować się w sposób życzliwy i pełen empatii, flirtując z osobami okazującymi wam sympatię. W dniach 6 – 10 czerwca Wenus wraz ze Słońcem utworzy napięty aspekt z Saturnem, w tym czasie życie towarzyskie okaże się mało satysfakcjonujące, niektóre Byki poczują się samotne, zajdzie konieczność ograniczenia wydatków. 16 czerwca Wenus w koniunkcji z Merkurym znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, nie ufajcie osobom, które wydają się życzliwe, ale tak naprawdę zechcą was wykorzystać finansowo, następnego dnia obydwie planety zmienią znak i wejdą do życzliwego Raka, kontakty z rodziną staną się pełne serdeczności. Pod koniec miesiąca, między 27 a 29 czerwca, sekstyl Wenus do Marsa rozbudzi zmysły, w związkach zaiskrzy.

Mars do 9 czerwca tranzytuje znak Barana, którym włada, co nie jest dla was zbyt korzystne, bo niektórym Bykom trudno będzie sobie poradzić ze stłumioną złością, skłoni jednak do aktywności w szeroko pojętej sferze duchowej. 9 czerwca Mars zawita do waszego znaku, do 12 czerwca pozostanie w napiętym aspekcie do potężnego Plutona, trzeba będzie stoczyć walkę, ale będziecie na straconej pozycji, bo Mars w waszym znaku jest słaby, warto postąpić asertywnie i zdecydowanie, ale nie agresywnie.

2 czerwca sprzyja medytacjom i tworzeniu w umyśle obrazów marzeń, które pragniecie urzeczywistnić, to także znakomity dzień na kontakt ze sztuką, ponieważ Merkury w waszym znaku utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem. Następnego dnia Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest u siebie, więc ma pełną możliwość realizacji swego potencjału, 4 czerwca utworzy koniunkcję z Jowiszem oraz trygon z Plutonem, warto ten moment wykorzystać na powiększenie stanu posiadania, inwestować w naukę lub podróże zagraniczne, tworzyć panele edukacyjne, zakładać strony internetowe.12 czerwca Merkury znajdzie się w kwadraturze do Saturna, co znacznie ograniczy wydatki, kontakty z przyjaciółmi mogą napotkać trudności, natomiast 14 czerwca, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto realizować swoje najbardziej odważne pomysły biznesowe. 17 czerwca Merkury wraz z Wenus opuszczą Bliźnięta i wejdą do życzliwego Raka, decyzje zaczniecie podejmować pod wpływem uczuć i emocji, zwłaszcza między 20 a 22 czerwca, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt z Marsem w waszym znaku. W dniach 25 – 27 czerwca trygon Merkurego do Saturna sprzyja kontaktom z wypróbowanymi, długoletnimi przyjaciółmi, natomiast w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Urana w waszym znaku, pomoże podjąć odważne, odkrywcze decyzje dotyczące domu, rodziny i najbliższego sąsiedztwa.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *