Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Koziorożca

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca zachęca do zadbania o zdrowie, zrobienie badań okresowych i odwiedzania specjalistów, sprzyja również dbaniu o warunki pracy. 4 czerwca pełnia Księżyca w Strzelcu rozbudzi emocje w związku z podwładnymi lub wykonawcami zleceń oraz wyjazdami zagranicznymi, towarzyszyć jej będzie koniunkcja Merkurego z Uranem, więc niektóre Koziorożce zdecydują się wykupić „last minute” i wybrać się na wakacje przed rozpoczęciem sezonu. 11 czerwca Pluton wycofa się ponownie do waszego znaku, powrócą więc nierozwiązane i „zamiecione pod dywan” problemy, które należy rozwiązać, zanim w przyszłym roku na dobre opuści wasz znak. 18 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do Neptuna namiesza w przepływie informacji, niektóre osoby mogą być rozczarowane warunkami pobytu na wakacjach. Od 15 do 24 czerwca sekstyl Jowisza do Saturna, władcy waszego znaku, sprzyja przeprowadzkom, dalekim podróżom oraz stabilizacji sytuacji osobistej oraz zawodowej. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym warto poświęcić więcej uwagi potrzebom partnerów. W ostatnich dniach miesiąca dobre aspekty Merkurego i Słońca do Jowisza i Saturna zaowocują podjęciem decyzji, które ustabilizują waszą sytuację na wiele lat.

Wenus do 5 czerwca tranzytuje jeszcze przeciwległego Raka, tworząc korzystny aspekt z rozmarzonym Neptunem, nadejdą romantyczne chwile, spędzone z ukochaną osobą, to znakomity moment, aby wybrać się gdzieś we dwoje z dala od stresującej codzienności. 5 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do rozrywkowego Lwa, staniecie się bardziej skłonni do ryzyka, zwłaszcza w zarządzaniu wspólnymi finansami, pozostańcie jednak ostrożni między 9 a 11 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z rozrzutnym Jowiszem i Węzłami Księżycowymi, bo możecie przeinwestować lub wydać zbyt wiele pieniędzy na towary luksusowe lub wyjazdy zagraniczne.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przebojowym Lwie, skłaniając do aktywności i ryzyka w zakresie finansów, szczególną ostrożność powinniście zachować w dniach 24 – 28 czerwca, podczas kwadratury Marsa z nieprzewidywalnym Uranem, bo ryzyko okaże się nieopłacalne i możecie więcej stracić niż zyskać, decydując się na szybkie transakcje oraz impulsywne działanie.

Merkury w życzliwym Byku przebywa do 11 czerwca, w okolicach 4 czerwca, w czasie pełni Księżyca, może inspirować do rewolucyjnych decyzji, okaże się to jednak stresujące, natomiast w dniach 9 – 10 czerwca sekstyl Merkurego do Neptuna radzi słuchać intuicji. 11 czerwca Merkury zawita do znaku Bliźniąt, przez krótką chwilę znajdzie się w trygonie do Plutona, który tego samego dnia wycofa się do waszego znaku, przypominając o konieczności podjęcia ważnych decyzji, dotyczących przyszłej pracy i zdrowia. 15 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Saturna, wystąpią chwilowe ograniczenia w komunikacji, natomiast sekstyl Merkurego najpierw do Wenus, a następnie do Marsa, pod wpływem których pozostaniecie w dniach 17 – 21 czerwca, zapowiada moc rozrywek i rozwój życia towarzyskiego.

Ostrożność zachowajcie w okolicach 25 czerwca, kiedy Merkury utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, ponieważ to zaburzy przepływ informacji i możecie popełnić błędy w ocenie sytuacji. 27 czerwca Merkury opuści znak Bliźniąt i wejdzie do przeciwległego Raka, rozpoczynając okres właściwy dla przeprowadzenia ważnych rozmów, ustaleń i negocjacji, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w korzystnych aspektach do Jowisza i Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *