Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Strzelca

Słońce w przeciwległych Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, kierując uwagę na partnerów oraz skłania do zajmowania się sprawami innych ludzi. 4 czerwca może okazać się dniem pełnym emocji i bardzo nerwowym, ponieważ w waszym znaku dojdzie do pełni Księżyca, której towarzyszyć będzie koniunkcja Merkurego z Uranem w znaku Byka, mogą pojawić się jakieś niespodziewane, ale szybko przemijające problemy zdrowotne, związane głównie z jelitami. 11 czerwca Pluton, planeta przemocy i transformacji, wycofa się z Wodnika do Koziorożca, okaże się że trzeba będzie spłacić jakieś zaległe zobowiązania finansowe. 18 czerwca nów Księżyca w przeciwległych Bliźniętach w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, zapowiada jakieś nieporozumienia w pracy lub w domu, na szczęście od 15 do 24 czerwca sekstyl dobroczynnego Jowisza, patrona waszego znaku, do stabilizującego Saturna, ułatwi uporządkowanie spraw zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. 21 czerwca Słońce opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do wrażliwego Raka, kierując uwagę na zarządzanie wspólnym dobrem i planowanie rodzinnych inwestycji. W ostatnich dniach miesiąca korzystne aspekty Słońca z Jowiszem i Saturnem zapowiadają uporządkowanie finansów, wpłyną też stabilizująco na pozycję zawodową.

Wenus przebywa we wrażliwym Raku do 5 czerwca, tworząc w tym czasie korzystny aspekt z duchowym Neptunem, co sprzyja dobrym relacjom, zwłaszcza z członkami rodziny. 5 czerwca Wenus zawita do życzliwego Lwa, co jeszcze bardziej otworzy was na miłość i przyjemności, na początku jednak znajdzie się w opozycji do Plutona w Wodniku, spotęguje emocje i rozbudzi namiętności, zwróćcie uwagę, czy obiekt uczuć zasługuje na wasze oddanie. W dniach 9 – 11 czerwca Wenus utworzy napięty aspekt z Jowiszem i Węzłami Księżycowymi, nadmiar przyjemności może okazać się destrukcyjny, zwłaszcza nadużywanie słodyczy.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznym Lwie, kierując aktywność na zdobywanie wiedzy, podróże zagraniczne oraz wszystko, co czyni życie przyjemniejszym. W dniach 24 – 28 czerwca znajdziecie się pod wpływem kwadratury Marsa do rewolucyjnego Urana, co skłoni niektóre Strzelce do zbuntowania się przeciwko ograniczeniom i zakończenia mało satysfakcjonujących związków, uważajcie też na zdrowie, bo mogą pojawić się nieoczekiwane dysfunkcje organizmu.

Merkury w Byku przebywa do 11 czerwca, najpierw w okolicach 4 czerwca, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, pozwoli wpaść na genialne pomysły, ale może się to odbić na systemie nerwowym, następnie w dniach 9-10 czerwca utworzy sekstyl z Neptunem, co wpłynie pozytywnie na twórczość i pozwoli skorzystać z intuicji. 11 czerwca Merkury wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, przez chwilę znajdzie się w trygonie z potężnym Plutonem, który jeszcze tego samego dnia wycofa się do Koziorożca, pozwoli to wykazać się asertywnością i zdecydowaniem w negocjacjach. 15 czerwca natomiast kwadratura Merkurego do Saturna utrudni, a nawet uniemożliwi dojście do porozumienia, ponieważ partner, osobisty lub biznesowy, wykaże się uporem i brakiem elastyczności w rozmowach i ustaleniach. W dniach 17 – 18 czerwca Merkury w sekstylu do Wenus zapowiada udane spotkania towarzyskie i urlopowe eskapady, również sekstyl Merkurego do Marsa w dniu 21 czerwca wpłynie pozytywnie na plany wakacyjne. Ostrożność zachowajcie w okolicach 25 czerwca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, istnieje ryzyko, że ktoś zacznie wami manipulować lub wręcz świadomie was oszuka, w każdym razie liczcie się z zamieszaniem w przepływie informacji. 27 czerwca Merkury opuści przeciwległe Bliźnięta i wejdzie do uczuciowego Raka, ostatniego dnia miesiąca wraz ze Słońcem utworzy korzystny aspekt z Jowiszem i Saturnem, co pozwoli podjąć decyzje, dotyczące przyszłości zawodowej lub związane z planowanymi inwestycjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *