Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Wodnik

Słońce w życzliwych Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, rozbudzając potrzebę przyjemności, rozrywek i kreatywnego spędzania czasu w kontakcie z innymi ludźmi. 4 czerwca dojdzie do nowiu Księżyca w przyjaznym Strzelcu, dodatkowo tego dnia Merkury znajdzie się w koniunkcji z Uranem, władcą waszego znaku, co zapowiada błyskotliwe pomysły dotyczące podróży, nauki lub finansów, nie obejdzie się jednak bez stresu i podkręconych emocji. 11 czerwca Pluton na wiele miesięcy opuści wasz znak i wycofa się do Koziorożca, jest więc szansa, że niektóre problemy na razie znikną z waszego życia, miejcie jednak na uwadze, że powrócą w styczniu przyszłego roku, kiedy Pluton ponownie zawita do waszego znaku. 18 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do Neptuna może przynieść niektórym osobom stratę finansową, pilnujcie swoich pieniędzy, bo ktoś może wykorzystać waszą dobrą wolę i łatwowierność. Całe szczęście od 15 do 24 czerwca pozostaniecie pod wpływem korzystnego aspektu Jowisza do Saturna, co pozytywnie wpłynie na finanse i pozwoli je utrzymać na stabilnym poziomie. 21 czerwca Słońce opuści przyjazne Bliźnięta i wkroczy do wrażliwego Raka, w ostatnich dniach miesiąca Słońce wraz z Merkurym utworzą korzystne aspekty z Jowiszem i Saturnem, co sprzyja podejmowaniu decyzji, mających wpływ na przyszłość, finanse i stan zdrowia.

Wenus w korzystnym aspekcie do Neptuna przebywa do 5 czerwca w znaku przewrażliwionego Raka, nie zabraknie wam natchnienia i emocjonalnego zaangażowania w każdy rodzaj twórczości, sprzyjać też będzie wakacjom i snuciu marzeń uzdrawiających duszę i ciało. 5 czerwca Wenus zawita do przeciwległego Lwa, od razu znajdzie się w opozycji do Plutona w waszym znaku, uczucia się pogłębią a zmysły obudzą, wasz wpływ na partnera będzie imponujący, chociaż może odebrać ogarniające was emocje jako presję psychiczną. W dniach 9 – 11 czerwca kwadratura Wenus do Jowisza i Węzłów Księżycowych trochę namiesza w związkach, wasze oczekiwania mogą okazać się wygórowane. Druga połowa miesiąca przyciągnie do was osoby kochające i życzliwe.

Mars w przeciwległym Lwie przebywa aż do 10 lipca, możecie więc odnieść wrażenie, że podlegacie presji lub ktoś was pośpiesza, co budzi niecierpliwość i frustrację, skłania jednak do działania na rzecz partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Ostrożność w relacjach zachowajcie w dniach 24 – 28 czerwca, bo kwadratura Marsa do wybuchowego Urana może doprowadzić do konfliktów i kłótni w rodzinie.

Merkury tranzytuje znak Byka do 11 czerwca, skupiając myśli na rodzinnym stanie posiadania, zwłaszcza 4 czerwca, podczas pełni Księżyca, kiedy znajdzie się w koniunkcji z buntowniczym Uranem, oraz w dniach 9 – 10 czerwca, gdy utworzy korzystny aspekt z marzycielskim Neptunem. 11 czerwca Merkury wejdzie do życzliwych Bliźniąt, przez chwilę znajdzie się w trygonie do Plutona w waszym znaku, zanim ten wycofa się do Koziorożca, pozwoli to uświadomić sobie głębię psychicznych doznań. 15 czerwca kwadratura Merkurego do ograniczającego Saturna ostrzega przed rozrzutnością, niektórym Wodnikom uda się jednak zdobyć coś wyjątkowo tanio. W dniach 17 – 21 czerwca czeka was wiele miłych spotkań towarzyskich, ustaleń i rozmów, co zapewnią korzystne aspekty Merkurego do Wenus i Marsa w przeciwległym Lwie. 25 czerwca powinniście zachować szczególną ostrożność w umowach i transakcjach finansowych, bo kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna namiesza wam w głowach i możecie popełnić wiele błędów. 27 czerwca Merkury opuści życzliwe Bliźnięta i wejdzie do rodzinnego Raka, w ostatnich dniach miesiąca znajdzie się wraz ze Słońcem w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Saturnem, co pozwoli uporządkować na długo sporne kwestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *