Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Skorpiona

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt do 21 czerwca, kierując energię na zarządzanie wspólnymi dobrami, pierwsze dwa tygodnie miesiąca upłyną w miarę spokojnie pod tym względem, dopiero pełnia Księżyca w Strzelcu, do której dojdzie 14 czerwca, wzbudzi emocje i wprowadzi zamieszanie w sprawy finansowe. Trudno  będzie pogodzić pragnienia i mało realne marzenia ze zdrowym rozsądkiem, o czym świadczą aspekty Słońca do stabilizującego Saturna oraz iluzorycznego Neptuna, pod wpływem których pozostaniecie od 14 do 18 czerwca – powiodą się natomiast inwestycje w nieruchomości, pod warunkiem, że dobrze wszystko sprawdzicie przed podpisaniem umowy.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, uwaga powędruje w stronę zbliżającego się urlopu, zagranicznych wojaży i zdobywania kolejnych kwalifikacji, które uczynią z was w przyszłości ekspertów w wybranej dziedzinie. W ostatnich dniach miesiąca dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Raka, towarzyszyć mu będzie kwadratura do Jowisza, przynosząca wymierne korzyści ze współpracy z podwładnymi, ale wywoła napięcia w relacjach z osobami, których trudno sobie podporządkować.

Mars, jeden z władców waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w Baranie, co jest wyjątkowo mocną pozycją tej planety, dlatego dysponować będziecie ogromnym zasobem energii oraz motywacji do działania. Niektóre Skorpiony zaczną intensywnie trenować wybraną dziedzinę sportu, inne zainteresują się jogą, sztukami walk, żeglarstwem lub innym sposobem dysponowania energią i wzmacniania ciała. Pod koniec miesiąca oraz na przełomie czerwca i lipca sekstyl Marsa do Saturna oraz kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed przecenianiem swoich sił i możliwości, może się to dla was skończyć kontuzją.

Wenus w przeciwległym znaku Byka przebywa do 23 czerwca, obdarzając was swoim urokiem i wzbudzając empatię oraz życzliwość w stosunku do otoczenia. W dniach 10–13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z zaskakującym Uranem, niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze osobę oryginalną i ekscentryczną, która poruszy ich serce. Do romantycznych i namiętnych spotkań może dojść między 17 a 23 czerwca, kiedy Wenus utworzy sekstyl z marzycielskim Neptunem i trygon z Plutonem, drugim władcą waszego znaku, poczujecie się całkowicie zauroczeni nową znajomością, ale kwadratura Wenus do Saturna świadczy o tym, że nie spotka się to z aprobatą starszych lub konserwatywnych członków rodziny. 23 czerwca Wenus opuści przeciwległego Byka i wejdzie do towarzyskich Bliźniąt, ekscytacja miłosna jednak nie minie, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z uszczęśliwiającym Jowiszem.

Merkury w przeciwległym Byku już 3 czerwca zmieni bieg na prosty, komunikacja wróci do normy, łatwiej będzie się porozumieć z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Rozpocznie się dobry czas dla wszelkiego rodzaju negocjacji, zwłaszcza między 9 a 12 czerwca, gdy Merkury utworzy trygon z potężnym Plutonem, władcą waszego znaku. 13 czerwca Merkury powróci do Bliźniąt, które opuścił kilka tygodni temu, okaże się to bardzo korzystne dla planowanych inwestycji oraz transakcji finansowych. Interes życia możecie zrobić w dniach 18–22 czerwca, kiedy Merkury utworzy bardzo korzystny aspekt z dobroczynnym i szczodrym Jowiszem, powiodą się też podróże zagraniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *