Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Strzelca

Słońce w przeciwległym znaku Bliźniąt przebywa do 21 czerwca, kierując uwagę na związki międzyludzkie i problemy partnerów, nie zapominajcie jednak o własnych potrzebach, bo nikomu nie pomożecie, jeśli zabraknie wam energii. Pierwsza połowa miesiąca minie bez większych zakłóceń w kontaktach, ponieważ Słońce nie tworzy w tym czasie ważnych aspektów, dopiero pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 14 czerwca, wyrwie Strzelce z emocjonalnego marazmu i skłoni do wprowadzenia równowagi pomiędzy dawaniem i braniem.

Między 14 a 18 czerwca Słońce znajdzie się w trygonie do zrównoważonego Saturna i w napiętej kwadraturze do zwodniczego Neptuna, trzeba będzie znaleźć równowagę pomiędzy tendencją do nadmiernego marzycielstwa a dążeniem do stabilizacji, może się okazać, że aby zrealizować dążenia, trzeba się zdobyć na systematyczność i pewien rodzaj ograniczeń – to samo dotyczy waszych partnerów, zarówno życiowych, jak i biznesowych. 21 czerwca Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, uwagę skierujecie na zabezpieczenie rodzinnego stanu posiadania. W ostatnich dniach miesiąca dojdzie do nowiu Księżyca w kwadraturze do Jowisza, rozpoczniecie nowy kreatywny projekt o zasięgu międzynarodowym, odnajdziecie swoją ścieżkę życiową lub zrealizujecie marzenie o podróżach, nie obejdzie się jednak bez nadmiernych wydatków.

Do 23 czerwca Wenus przebywa w znaku Byka, gdzie jest wyjątkowo mocna, wpłynie to korzystnie na zdrowie, uważajcie jednak na nadmierny apetyt na słodycze, bo może wam przybyć niespodziewanie kilka kilogramów. Między 10 a 13 czerwca koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie niespodziewane, dobrze płatne zlecenie, natomiast od 17 do 23 czerwca aspekty Wenus z Saturnem, Neptunem i Plutonem zapowiadają zmagania, których stawką będzie pokonanie uzależnień poprzez ograniczenie używek oraz wszystkiego, co szkodzi, w nagrodę otrzymacie lepsze samopoczucie. Niektórym Strzelcom uda się spłacić zaległe zobowiązania i rachunki. 23 czerwca Wenus zawita do przeciwległych Bliźniąt, co przyniesie popularność i sympatię otoczenia, w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Wenus do Jowisza ułatwi wykazanie się licznymi talentami oraz twórczą kreatywnością.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Barana, w którym jest wyjątkowo mocny, staniecie się więc bardzo skuteczni w rozwoju twórczych zainteresowań, pod koniec miesiąca, kiedy Mars ustawi się w sekstylu do Saturna rozpoczniecie projekt, który okaże się długotrwały, wymagać jednak będzie dodatkowych kosztów. Konieczność spłaty długów na przełomie czerwca i lipca, kiedy Mars ustawi się w kwadraturze do Plutona, okaże się bardzo wyczerpująca.

Merkury w Byku już 3 czerwca wyjdzie z retrogradacji, powrócicie więc do swoich nawyków i przyzwyczajeń, zwłaszcza żywieniowych, pieniądze zmienią kierunek i zaczną przychodzić, zamiast być wydawane na prawo i lewo, do finansowej równowagi powrócicie między 9 a 12 czerwca, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie z Plutonem, to również właściwy moment na wprowadzenie właściwych zasad żywienia. 13 czerwca Merkury zmieni znak i wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, nadejdzie dobry czas na zawieranie umów i porozumień. Między 18 a 22 czerwca, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, władcą waszego znaku, możecie podpisywać kontrakty, kupować wycieczki zagraniczne, znajdować porozumienie z obcokrajowcami, nawiązywać znajomość z celebrytami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *