Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Wagi

Słońce w życzliwych Bliźniętach pozostanie do 21 czerwca, czas okaże się korzystny dla wakacyjnych planów i międzynarodowych kontaktów, warto skorzystać z urlopu w pierwszej połowie miesiąca, bo spokoju nie zakłóci żaden aspekt Słońca. Dopiero pełnia Księżyca w znaku Strzelca, do której dojdzie 14 czerwca, rozbudzi emocje związane z edukacją lub podróżami, studenci przystępujący do egzaminów mogą spać spokojnie pod warunkiem, że długo i solidnie się przygotowywali, o czym świadczy trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie od 14 do 18 czerwca, natomiast osoby, które mają nadzieję, że „jakoś do będzie” przeżyją rozczarowanie, co sugeruje kwadratura Słońca ze zwodniczym Neptunem.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, kierując uwagę na sprawy zawodowe, kiedy więc inne znaki zaczną planować wakacje, Wagi właśnie zabiorą się za zawodowe wyzwania, nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza, do którego dojdzie 29 czerwca, sprzyja rozpoczynaniu projektów edukacyjnych oraz  międzynarodowych.

Wenus do 23 czerwca przebywa w Byku, którym także rządzi, więc jest bardzo mocna, okaże się to korzystne dla waszych inwestycji, szczególnie w dniach od 10 do 13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem – możecie nagle zdecydować się na zakup czegoś ekstrawaganckiego, oryginalnego i niespotykanego. Między 17 a 23 czerwca Wenus znajdzie się kolejno w sekstylu z Neptunem, kwadraturze z Saturnem i trygonie z Plutonem, taki układ planet sugeruje intratną okazję lub możliwość realizacji kreatywnego projektu, ale na drodze do sukcesu pojawią się ograniczenia i trudności – ostatecznie nic nie powstrzyma was od osiągnięcia celu. 23 czerwca Wenus opuści znak Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, dobrze poczujecie się wśród osób wykształconych, obcokrajowców oraz autorytetów, w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt ze szczodrym Jowiszem, poznacie osobę, która pomoże wam swobodnie poruszać się wśród elit i ułatwi osiągnięcie sukcesów.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Barana, partnerzy zarówno osobiści, jak i biznesowi, będą starali się skłonić was do większej aktywności, czasem możecie odbierać to jako pewien rodzaj przemocy – zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Saturna, ambicja i pragnienie osiągnięcia zawodowego sukcesu może doprowadzić do kryzysu rodzinnego, co sugeruje napięty aspekt Marsa z Plutonem, do którego dojdzie w pierwszych dniach lipca.

Merkury w Byku zmieni bieg na prosty już 3 czerwca, łatwiej więc będzie zarządzać wspólnymi finansami, zakupy zaczną znów sprawiać przyjemność, szczególnie w dniach od 9 do 12 czerwca, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt z Plutonem. 13 czerwca Merkury powróci do życzliwego znaku Bliźniąt, którym włada, zaczniecie w większym stopniu korzystać z racjonalnego myślenia, nauka pójdzie jak z płatka, łatwo i komfortowo będzie się podróżować, szczególnie w dniach 18–22 czerwca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Jowiszem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *