Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Koziorożca

Słońce w znaku Bliźniąt przebywa do 21 czerwca, dając okazję do uporządkowania spraw zdrowotnych, warto w tym czasie zrobić badania, niezbędne szczepienia i wdrożyć terapię, ponieważ macie szansę trafić na odpowiednich lekarzy, zwłaszcza do 5 czerwca, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku. To również dobry moment dla waszej kariery, w tym miesiącu czeka was dużo pracy, ale zostanie ona zauważona i doceniona. 10 czerwca dojdzie do zaćmienia Słońca w Bliźniętach w koniunkcji z Merkurym retro, co zmusi niektóre osoby do naprawiania błędów, nie tylko własnych, ale również innych wykonawców zleceń.

Słońce w kwadraturze do zwodniczego Neptuna od 12 do 16 czerwca może wpłynąć na pogorszenie samopoczucia osób, które zmagają się z przewlekłymi dolegliwościami. Między 10 a 20 czerwca Saturn, władca waszego znaku, znajdzie się w kwadraturze z buntowniczym Uranem, może to doprowadzić do konieczności przystosowania się do zmian, jakich nie akceptujecie, szczególnie w dziedzinie finansów. Sytuacja zawodowa zmusi was do zmiany podejścia do pieniędzy, nie ma co się trzymać tego co dobrze znane, czasem trzeba zaryzykować i postawić na nieoczekiwane, w konsekwencji okaże się to dla was korzystne.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Raka, kierują uwagę na sprawy partnerskie. Między 21 a 25 czerwca, pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza, macie szansę poznać osoby wpływowe i bogate, również podróże zagraniczne ze swoim życiowym partnerem okażą się niezwykle przyjemne i odprężające. Pełnia Księżyca w waszym znaku, w koniunkcji z Merkurym retro, do której dojdzie 24 czerwca, wzbudzi wiele emocji, spotkacie kogoś dawno nie widzianego, co rozbudzi wspomnienia.

Wenus 2 czerwca wkroczy do przeciwległego znaku Raka, otwierając was na miłość i potrzebę bliskości, staniecie się lubiani i popularni szczególnie między 2 a 5 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w uszczęśliwiającym trygonie z dobrotliwym Jowiszem, dla zakochanych jest to okres wyznań, nawet w stałych związkach zaświeci Słońce. Między 11 a 15 czerwca, podczas sekstylu Wenus do Urana,  wolne Koziorożce mogą spotkać na swej drodze kogoś, przy kim serce mocniej zabije, sami będziecie zaskoczeni faktem, że waszą uwagę przyciąga osoba, która kompletnie nie jest w waszym typie. Od 19 do 23 czerwca natomiast trygon Wenus do Neptuna zaowocuje romantycznymi randkami, które na długo pozostaną w pamięci. Nie dajcie się porwać zazdrości, kiedy między 22 a 26 czerwca Wenus znajdzie się w opozycji do Plutona, przebywającego w waszym znaku, w każdym razie namiętność sięgnie szczytu.

Merkury w Bliźniętach do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, co może skomplikować komunikację ze współpracownikami oraz ochroną zdrowia, zwłaszcza od 3 do 8 czerwca, kiedy znajdzie się w kwadraturze z niepewnym Neptunem. Ostatni tydzień czerwca natomiast jest znakomitym czasem na rozpoczynanie wszelkich przedsięwzięć związanych z szeroko pojętą komunikacją.

Mars w przeciwległym znaku Raka przebywa do 11 czerwca, powodując konieczność obrony przed atakami złości, jakie mogą opanować partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, szczególnie nieprzyjemne może się to okazać między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona w waszym znaku – nie pozostaniecie dłużni i będziecie mieć tendencję do bezwzględnej odpowiedzi, co może popsuć stosunki, powstrzymajcie się więc od rewanżu. Po 11 czerwca, kiedy Mars zawita do Lwa, sytuacja się uspokoi a relacje powrócą do normy, wy natomiast działanie skierujecie na zapewnienie sobie przyjemności i dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *