Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Wodnika

Słońce w życzliwym znaku Bliźniąt przebywa do 21 czerwca, kierując uwagę na rozwój kreatywności oraz potrzebę zapewnienia sobie rozrywek w towarzystwie osób, z którymi lubicie wymieniać opinie. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 1 do 5 czerwca, trygon Słońca do Saturna ułatwi kontakt z przełożonymi, urzędnikami, starymi znajomymi oraz osobami starszymi lub konserwatywnymi, odnajdziecie z nimi wspólne zainteresowania lub podobne ambicje.

10 czerwca częściowe zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt w koniunkcji z cofającym się Merkurym przypomni o dawnych towarzyszach zabaw, romansach lub intelektualnych przyjaźniach, ale możecie poczuć się rozczarowani, bo jak mówił Heraklit z Efezu „nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki”. Szczególnie skonfundowani poczujecie się między 12 a 16 czerwca, kiedy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z rozmytym Neptunem, uważajcie przede wszystkim na stan finansów, bo możecie stracić na nieudanej transakcji lub ktoś was zechce oszukać.

Od 10 do 20 czerwca obydwaj władcy waszego znaku – zarówno konserwatywny Saturn, jak i rewolucyjny Uran – znajdą się w napiętym aspekcie, a to oznacza, że będziecie musieli pogodzić w sobie dwie sprzeczne tendencje – potrzebę stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa z dążeniem do nieskrępowanej wolności. Sprawy zawodowe mogą się skomplikować, to, co zostało wcześniej ustalone trzeba będzie radykalnie zmienić, unikniecie frustracji jeśli zaakceptujecie to, czego zmienić się nie da. 21 czerwca Słońce opuści życzliwy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, przypominając, że zdrowie jest najważniejsze a ciepłe relacje z bliskimi dają najwięcej przyjemności. Już 23 czerwca Słońce znajdzie się w niezwykle dobroczynnym trygonie z uszczęśliwiającym Jowiszem, niejeden Wodnik otrzyma propozycję dobrze płatnej i prestiżowej pracy, poprawi się sytuacja finansowa, a pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie 24 czerwca, podkręci emocje i sprawi że z chęcią stawicie czoła każdemu wyzwaniu.

Wenus 2 czerwca przesunie się do znaku Raka, przyjemność zacznie wam sprawiać przebywanie z najbliższymi, dobra kuchnia, zabawa ze zwierzętami i kontakt z przyrodą. Już między 2 a 5 czerwca, gdy Wenus utworzy korzystny aspekt ze szczodrym Jowiszem, poczujecie się komfortowo, natomiast między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana sprawi, że ktoś z domowników mile was zaskoczy. Dni od 19 do 23 czerwca okażą się jednymi z przyjemniejszych, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z romantycznym Neptunem, warto wybrać się w tych dniach na urlop tylko we dwoje, aby w pełni skorzystać z magicznego wpływu tej konfiguracji.  Między 22 a 26 czerwca unikajcie zazdrości, inni wcale nie mają lepiej od was, mają inaczej, negatywne emocje mogą zaszkodzić wam samym i wywołać niestrawność. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, zachęcając do zabawy i rozrywek, przynosząc miłość i popularność.

Merkury do 23 czerwca porusza się biegiem wstecznym, nie jest wskazane rozpoczynanie w tym czasie nowych projektów, lepiej popracować nad poprawą błędów i wprowadzić zmiany w tych, które od jakiegoś czasu rozwijacie. Od 3 do 8 czerwca kwadratura Merkurego retro do Neptuna wprowadzi nieporozumienia w rozliczenia finansowe, dobrze wszystko sprawdzajcie. Po 23 czerwca natomiast nadejdzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, szczególnie związanych z komunikacją.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, gdzie jest w upadku, rozwija więc swoje najgorsze cechy takie jak niecierpliwość, konfliktowość, zwłaszcza w relacjach z członkami rodziny.  Szczególnie nieprzyjemnie może się zrobić od 3 do 8 czerwca, kiedy znajdzie się w opozycji z nieustępliwym Plutonem, unikajcie punktów zapalnych, bo konflikt odbije się na zdrowiu. Po 11 czerwca, kiedy Mars wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, aktywność skierujecie na partnerów życiowych oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *