Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Strzelca

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt do 21 czerwca, przypominając, że czasami sprawy partnera są ważniejsze niż własne, zachęcając do kontaktów z osobami, które myślą inaczej lub wyznają odmienne poglądy. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna skłoni do ograniczeń w komunikacji, zamiast gdzieś wyjechać zajmiecie się sprawami zawodowymi.  10 czerwca dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w przeciwległym znaku Bliźniąt, jednocześnie Merkury retro znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, to dobry moment, aby uświadomić sobie, że macie skłonność do popełniania  wciąż tych samych błędów, najwyższy czas zacząć je naprawiać.

Kwadratura zachowawczego Saturna do buntowniczego Urana, pod wpływem której pozostaniemy od 10 do 20 czerwca, pomoże zrozumieć, że stare i nieaktualne nawyki, nabyte w dzieciństwie lub wczesnej młodości, powinniśmy pozostawić za sobą i zacząć budować przyszłość na własnych zasadach. Między 12 a 16 czerwca, kiedy Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, poczujecie się zdezorientowani i nie będziecie wiedzieli jak postępować, szczególnie w sprawach zdrowotnych, na duchowych ścieżkach lub w twórczych zmaganiach.

Na szczęście wszystko ulegnie radykalnej zmianie po 21 czerwca, kiedy Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, ponieważ już 23 czerwca znajdzie się w bardzo dobroczynnym trygonie ze szczodrym Jowiszem w znaku Ryb, przynosząc powodzenie, udane inwestycje i profity. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca 24 czerwca wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania.

Wenus 2 czerwca zmieni znak i wkroczy do Raka, w którym pozostanie do 27 czerwca, zachęcając do korzystania z życia, szczególnie od 2 do 5 czerwca, gdy znajdzie się w trygonie z uszczęśliwiającym Jowiszem, możecie spodziewać się zysków z lokat lub wypłaty należnych świadczeń. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaskoczy was prezentem, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca rozbudzi duchowo i uczuciowo, niektóre Strzelce spędzą romantyczne chwile z osobą ukochaną, inne zajmą się twórczością i rozbudzą swoje artystyczne zdolności. Opozycja Wenus do Plutona między 22 a 26 czerwca zasili konto pożyczką. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie dobra zabawa i wakacyjny relaks.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, w dodatku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, nie dajcie się w tym czasie wyprowadzić w pole. Po 23 czerwca natomiast, kiedy powróci do ruchu prostego zapali się zielone światło dla rozpoczynania wszelkiego rodzaju inwestycji i podejmowanie odważnych decyzji.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, od 3 do 8 czerwca znajdzie się w niebezpiecznej opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfela i chrońcie swój stan posiadania. Po 11 czerwca Mars w Lwie zachęci do zabawy, podróżowania i korzystania z letniego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *