Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś błyskotliwą, kreatywną, bardzo ambitną osobą. Zwróć uwagę, czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele, bo tym samym dokładasz sobie niepotrzebnego stresu. Kochasz z pasją i nigdy nie zastanawiasz się, czy otrzymasz coś w zamian. Twoim życiem uczuciowym może wstrząsnąć nagła miłość. Brak pewności siebie może przeszkadzać Ci podjąć walkę o coś, co jest ważne dla Ciebie i budzi w Tobie silne uczucia. Uważaj na zazdrość, bo możesz zostać zraniony przez partnera. Blokady emocjonalne mogą być przyczyną chronicznych i nawracających chorób.

W pracy wiele wysiłku włożyłeś w swoje działania i przyniosło to bardzo dobre efekty. Dotychczasowe doświadczenia nauczyły Cię, że nic nie jest Ci podawane na tacy, a wszystko, co otrzymałeś i co uzyskasz w przyszłości, nawet z anielską pomocą, będziesz zawdzięczać swojej silnej woli i pracy. Współpraca ludźmi będzie Ci się dobrze układać. Spodziewaj się też szczęśliwych okazji podczas przyjęć i spotkań towarzyskich. Nie zabraknie jednak wśród przyjacielsko nastawionych osób sceptyków, hipokrytów i ludzi, którzy powodują niekończące się problemy, staraj się unikać, bo nie będą Ci dobrze życzyć.

W marcu Twoim szczególnym anielskim opiekunem jest Zadkiel, strażnik wiecznie obowiązujących praw, w tym karmy – prawa przyczyny i skutku, obowiązującym ponad śmiercią i pomimo niej. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, czy Twoje życie zmierza w odpowiednim kierunku. Życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Zadkiel będzie Cię wspierał w tym procesie, jeśli poprosisz go o pomoc. Ćwicz się w byciu tu i teraz, i niech nie kieruje Tobą rozum, a Twoje Wyższe Ja.

~~Słuchająca Aniołów

14 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Byka

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.