Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś dobrze wychowaną osobą, która estetycznie i zmysłowo przyjmuje życie. Dążysz do odczuwania przyjemności i miłości. Chociaż osobisty konflikt jest dla Ciebie codziennością, starasz się być wierny wyznawanym przez siebie wartościom. Postaraj się zapewnić swemu ciału więcej ruchu, bo przez ospałość i lenistwo mogą pojawić się u Ciebie zaburzenia hormonalne. Dzięki Twojej zdolności przystosowania się w Twojej rodzinie i związku uczuciowym będzie panować szczęście. Otrzymasz wiadomości, które Cię uradują.

W pracy odniesiesz sukces dzięki własnym wysiłkom, zwłaszcza jeśli Twój zawód związany jest z polityką, nauką lub prawem. Wiele przyjemności sprawią Ci teraz spotkania z bliskimi ludźmi. Możliwe, że przyjaciel zaoferuje Ci ciekawe możliwości. Pamiętaj, że wszystko płynie z wiatrem, a to, co uważasz za przeciwności, pojawia się w Twoim życiu po to, byś mógł zwolnić tempo i skłonić Cię do przemyśleń. Rozwiązanie sprawy, nad którą rozmyślasz, okaże się nie być tak wzniosłe, jak tego oczekiwałeś.

W marcu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Anioł doskonałości. Jest on nauczycielem mądrości, który jest zawsze gotów na to, aby przesłać Ci uniwersalną wiedzę. Zna on Twoją misję życiową i pragnie udzielić Ci pomocy w Twoim rozwoju duchowym. Kiedy tylko zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do ludzi, miejsc i okoliczności, które przysłużą się do Twojego duchowego wzrostu. Zastanów się, które z boskich praw towarzyszy Ci aktualnie, a w związku z tym co masz teraz do zrobienia. Poproś Anioła doskonałości o pomoc, a pomoże Ci on uzupełnić swoje życie o nowy wymiar.

~ Słuchająca Aniołów 

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2023 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.