Horoskop Anielski na luty 2024 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś idealistyczną, komunikatywną osobą. Z zapałem walczysz o prawdę. Masz bardzo dobre predyspozycje do edukacji i nauczania. Często zaprzeczasz swoim uczuciom i boisz się ich. Pozwól sobie na podążanie za tym, czego potrzebujesz. Możesz teraz odczuwać większe problemy związane z systemem limfatycznym. Postaraj się zapewnić swemu ciału więcej ruchu, bo bez tego zaraża Ci otyłość. W Twojej rodzinie będzie panować harmonia i zrozumienie. Z Twoją elokwencją nie masz większych problemów w promowaniu siebie i byciu interesującym, więc jeśli jesteś samotny, z łatwością nawiążesz nową romantyczną relację.

W pracy podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Zdecydujesz się w końcu poprawić błędy, które już dawno powinny zostać naprawione. Dopisze Ci szczęście w finansach, jeśli wyjedziesz, zwłaszcza jeśli znasz języki obce. Masz też duże szanse, aby wygrać na loterii. Możliwe, że czekasz na jakiś znak, ale nadejdzie on za późno. Z powodu zbyt wolno klarującej się sytuacji Twoje nadzieje mogą pozostać niespełnione.

W lutym Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~ Słuchająca Aniołów 

7 komentarzy do “Horoskop Anielski na luty 2024 roku dla Barana

  1. Ja zaczynam czytać Anielskie artykuły horoskopy bo niedawno się przebudziłem, a wszystkie inne horoskopy zwłaszcza miłosne miajaj się z prawdą o Baranie, jako Baran nie szukam skoków w bok, potrafię być Cierpliwy i przepraszać, wszystkie inne horoskopy piszą że jestem inny niż jestem, jednak to sami decydujemy kim jesteśmy. A większość z Tego artykułu mi się zgadza, mam stany depresyjne i nie mogę spać, medytuje duże i to mi pomaga

  2. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *