Horoskop na styczeń 2024 roku dla Koziorożca

Słońce w waszym znaku przebywa do 20 stycznia, warto ten czas wykorzystać na zatroszczenie się o własne potrzeby i dopilnowanie najważniejszych spraw, będziecie bowiem dysponować dużymi zasobami energetycznymi. W dniach od 8 do 12 stycznia trygon Słońca do rewolucyjnego Urana oraz nów Księżyca w waszym znaku, do którego dojdzie 11 stycznia, pomogą rozpocząć nowy etap w życiu, czas na twórcze i kreatywne działania, nie bójcie się ryzyka, bo planety wam sprzyjają. Między 14 a 18 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna również sprzyja twórczej inicjatywie, pojawi się szansa na spełnienie jednego z marzeń, słuchajcie intuicji i postępujcie w zgodzie ze sobą. W dniach 18 – 23 stycznia dojdzie do koniunkcji Słońca z potężnym Plutonem najpierw w waszym znaku, następnie obydwie planety go opuszczą i wkroczą do Wodnika – Słońce 20 a Pluton 21 stycznia, nadal pozostając w koniunkcji – wydarzenie to okaże się szczególnie istotne, zwłaszcza dla finansów. Pluton do waszego znaku powróci jeszcze na parę miesięcy między 1 września a 19 listopada 2024, aby pozamykać proces transformacji trwający od kilkunastu lat, dopiero teraz zaczniecie odczuwać jej skutki, niektóre Koziorożce uświadomią sobie, że bardzo zmieniło się ich podejście do samych siebie i otaczającego świata – teraz rozpocznie się proces transformacji, który zmieni wasz stosunek do posiadania. 25 stycznia pełnia Księżyca w Lwie w kwadraturze do Jowisza rozbudzi emocje w sprawach finansowych, otrzymacie szansę na wzbogacenie, łatwo jednak możecie stracić coś innego.

Wenus w Strzelcu 1 sierpnia utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, nie spodziewajcie się więc fajerwerków miłości w trakcie i po zabawie sylwestrowej, natomiast w dniach od 18 do 20 stycznia, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, będziecie mieć tendencje do nawiązywania skrytych romansów bez przyszłości. 23 stycznia Wenus zawita do waszego znaku, to odpowiedni czas, aby zadbać o swoją urodę i wygląd zewnętrzny, swój styl odnajdziecie pod koniec miesiąca, między 27 a 30 stycznia, gdy Wenus nawiąże harmonijny aspekt z poważnym Saturnem, władcą waszego znaku, oraz dobroczynnym Jowiszem w życzliwym Byku, niektóre Koziorożce mają szansę w tym czasie spotkać swoją druga połówkę, miłość bezpieczna i długotrwała zapuka do niektórych serc.

Mars 4 stycznia wtargnie do waszego znaku, motywując do zwiększenia aktywności i bardziej intensywnego działania, najbardziej skuteczni w każdej dziedzinie, zwłaszcza twórczej, staniecie się między 8 a 14 stycznia, gdy Mars utworzy harmonijne aspekty z Saturnem i Jowiszem. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Urana sprzyja niecodziennym wyzwaniom, wykażecie się twórczą inspiracją i oryginalnym rozwiązaniem problemów.

Merkury w Strzelcu 2 stycznia wyjdzie z retrogradacji, przestaniecie więc rozpamiętywać przeszłość i ruszycie do przodu. Ostrożność zachowajcie w dniach od 8 do 10 stycznia, gdy dostaniecie się pod wpływ kwadratury Merkurego do Neptuna, ktoś w najbliższym otoczeniu może rozsiewać kłamliwe plotki na wasz temat. 14 stycznia Merkury zawita do waszego znaku, umysł się wyostrzy, zaczniecie planować przyszłość, najlepsze rezultaty w podejmowaniu strategicznych decyzji osiągniecie między 17 a 20 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w harmonijnych aspektach ze stabilizującym Saturnem i szczodrym Jowiszem. W dniach 26 – 29 stycznia koniunkcja Merkurego z Marsem w waszym znaku do rewolucyjnego Urana w życzliwym Byku sprawi, że myśleć i działać będziecie szybko, ale w sposób zaskakujący nawet was samych, pomysły okażą się twórcze i kreatywne.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

3 komentarze do “Horoskop na styczeń 2024 roku dla Koziorożca

    1. Proszę nie upadać na duchu, czasem wszystko widzimy w o wiele ciemniejszych barwach, niż jest w rzeczywistości. Na pewno może Pani spróbować sposobów na oczyszczenie siebie, swojego otoczenia i zastosować techniki zabezpieczające przed niekorzystnym wpływem. Podpowiedzi znajdzie Pani w takich poradnikach jak: „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” Arin Murphy-Hiscock, czy „Złe oko. Skuteczne zaklęcia i rytuały na odwracanie złych plotek, klątw i uroków” Antonio Pagliarulo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *