Horoskop na sierpień 2017 dla Strzelca

Słońce i Mars w życzliwym znaku Lwa zachęcą do aktywności i pokonywania nawet najtrudniejszych przeszkód. Strzelce zajmujące się sportem mają szansę prześcignąć konkurencję i zdobyć najwyższe laury, pod warunkiem, że zmierzą się z własnymi ograniczeniami. W pierwszej połowie sierpnia Słońce, a następnie Mars w korzystnej konfiguracji z Jowiszem w Wadze i Saturnem w waszym znaku, obiecuje sukcesy osobom ambitnym, wytrwałym, potrafiącym nawiązać kontakty przyjacielskie z autorytetami w swojej dziedzinie.

Kwadratura Jowisza z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie przez cały miesiąc, zachęca do wyznaczenia własnych granic i wykazania się asertywnością w stosunku do niektórych przyjaciół, którzy mają tendencję do wykorzystywania waszej dobrej woli.

Merkury w Pannie w ruchu prostym w korzystnym aspekcie do Wenus do 12 sierpnia sprzyjać będzie nadrabianiu zaległości w pracy, uporacie się z nawałem obowiązków szybciej, niż przypuszczaliście, zajmiecie się pisaniem tekstów, publikowaniem artykułów, tworzeniem publicznego wizerunku. Kiedy 13 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny wrócicie do projektów, które wymagają korekty, macie czas, żeby wszystko ponownie przemyśleć, zanim we wrześniu wprowadzicie je w życie.

Dla większości Strzelców sierpień okaże się pracowitym miesiącem, jeśli jednak wybierzecie się w tym miesiącu na urlop, unikajcie nadmiernych wydatków, do czego będziecie mieć tendencje między 12 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem. Jednocześnie podczas tego aspektu macie szansę nawiązać szereg ciekawych znajomości, poznacie osoby publiczne, obcokrajowców lub interesujących ludzi, którzy nauczą was zupełnie nowych rzeczy. Sekstyl Jowisza do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, otworzy was na możliwość pogodzenia przeciwieństw i zrównoważenia tego, co dąży do powiększenia z tym, co pragnie się ograniczyć. Przy niewielkim wysiłku zastosujecie odpowiednią dietę, zaczniecie się wysypiać, pracować nie więcej niż kilka godzin dziennie, skorzysta na tym samopoczucie, zdrowie, wyrówna się poczucie własnej wartości.

Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, trzeba będzie zakasać rękawy i zadbać o karierę, jeśli jednak zastosujecie się do podpowiedzi planet, sprawy ułożą się po waszej myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *