Horoskop na sierpień 2017 dla Koziorożca

Wenus w przeciwległym Raku w sekstylu do Merkurego w Pannie sprawi, że staniecie się bardzo towarzyscy, a przy tym kochliwi. Niektóre Koziorożce zaczną nawet skakać z kwiatka na kwiatek, co nie spodoba się obecnemu partnerowi. Uważajcie, bo może odpłacić pięknym za nadobne i w końcu to wy zaczniecie gryźć palce z zazdrości. Lepiej postarajcie się odświeżyć przygasłe uczucia, zaproście bliską wam osobę na wspólny weekend lub kolację przy świecach, stwórzcie romantyczną atmosferę, odwróćcie uwagę partnera od innych atrakcji, wysłuchajcie zwierzeń, zatroszczcie się o poprawę wzajemnych relacji.

Pierwsza połowa sierpnia sprzyja odpoczynkowi, pojawią się co prawda zawodowe propozycje i okazje do wykorzystania między 8 a 15 sierpnia, kiedy Jowisz w Wadze utworzy korzystne aspekty zarówno ze Słońcem w Lwie, jak i Saturnem w Strzelcu, nie obiecujcie jednak sobie zbyt wiele po tej konfiguracji, bo aby z niej skorzystać, musielibyście ruszyć do przodu, tymczasem działacie na wstecznym. Zamiast walczyć z tym, co sprawia zbyt wielką trudność, horoskop radzi przystosować się, odpocząć, wyjechać na wakacje. Dobrze wam zrobi oderwanie się od codzienności, zajmijcie się twórczością artystyczną, natchnienie was nie opuści.

Kiedy między 15 a 19 sierpnia Wenus utworzy kwadraturę do Jowisza, unikajcie przesady w każdej dziedzinie, bo zamiast zachęcić, zrazicie do siebie otoczenia, natomiast trygon Marsa do Saturna w drugiej połowie sierpnia obdarzy was siłą i wytrwałością, jakiej tylko pozazdrościć mogą inne znaki.

Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku przyjaznej Panny, powinniście wrócić z urlopu i zacząć realizować plany i zamierzenia, pełni determinacji i wiary w swoje możliwości. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem w w znaku Panny między 25 a 27 sierpnia natchnie was nowymi pomysłami i pozwoli wspiąć się po szczeblach kariery, natomiast trygon Marsa do Urana w ostatnich dniach miesiąca zrewolucjonizuje podejście do problemów rodzinnych i pozwoli odzyskać wolność, której potrzebujecie, aby zrealizować ambitne cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *