Horoskop na październik 2022 dla Ryby

Słońce i Wenus przebywają w Wadze do 23 października, kierując uwagę na inwestycje, pogłębienie relacji międzyludzkich oraz zarządzanie wspólnymi finansami. 9 października dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, sprawy finansowe okażą się priorytetem i wzbudzą wiele emocji, ale raczej pozytywnych. Od 9 do 13 października korzystny aspekt Słońca do Saturna sprzyja oszczędnościom i zyskom z lokat długoterminowych oraz nieruchomości, nie obejdzie się jednak bez niepokoju ze względu na kwadraturę Saturna do Urana w Byku, jakaś lokata kapitału może sprawiać trudności, obawy wzbudzą też relacje sąsiedzkie.  Między 16 a 23 października Słońce wraz z Wenus utworzą silnie energetyczne aspekty z Marsem i Plutonem, stosunki z domownikami nabiorą znaczenia, atmosfera stanie się gorąca, wolne Ryby zaangażują się w związek miłosny, który może okazać się toksyczny, problemy przyjaciół zaczną was przerastać. 23 października Słońce oraz Wenus opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, Wenus jednak straci dużo ze swej siły, namiętność w związkach pozostanie, ale możecie stać się jej ofiarą. 25 października nów Księżyca w Skorpionie skieruje uwagę na to, co minęło, ogarnie was nostalgia i tęsknota za bliskimi, którzy odeszli, co w końcu jest zgodne zarówno z porą roku, jak i zbliżającymi się Świętami. 29 października Jowisz, planeta obfitości i dobrobytu wycofa się do waszego znaku i pozostanie w nim do 20 grudnia, macie więc ostatnią w ciągu kolejnych 12 lat okazję, aby odnieść korzyści z jej obecności. 

Wenus wraz ze Słońcem przebywa w Wadze do 23 października, w pierwszych dniach miesiąca utworzy opozycję z Jowiszem w Baranie, co powinno znacznie poprawić waszą sytuację materialną. Między 11 a 23 października Wenus znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, co zachęci do oszczędności i ulokowania zasobów w nieruchomościach, następnie wraz ze Słońcem utworzy aspekty z aktywizującym Marsem i potężnym Plutonem, pojawi się flirt i prowokacje słowne, które tylko przyciągną do was więcej zwolenników. 23 października Wenus wraz ze Słońcem opuszczą Wagę i wkroczą do życzliwego Skorpiona, Wenus straci wiele ze swej mocy, miłość pójdzie w odstawkę, ale pożądanie pozostanie.

Mars w Bliźniętach zachęca do twórczości literackiej, wasze słowa mogą jednak stać się ostre jak żyleta. Między 9 a 16 października kwadratura Marsa do przebywającego w waszym znaku Neptuna przyprawi o ból głowy, kiedy ktoś zaatakuje was słownie w wyniku niezrozumienia waszych intencji. Od 16 do 20 października trygon Wenus do Marsa zbliży was do osoby, na którą nie zwracaliście do tej pory uwagi.

Merkury w przeciwległej Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji, co powinno poprawić komunikację z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Między 4 a 8 października trygon Merkurego do Plutona sprawi, że z uwagą wysłuchacie zwierzeń przyjaciela, udzielając konstruktywnych rad, to również właściwy moment, aby zmierzyć się ze swoją ciemną stroną z akceptacją i wyrozumiałością. 11 października Merkury opuści przeciwległa Pannę dołączy do Wenus i Słońca w Wadze, od razu też tworząc opozycję z Jowiszem – okaże się to ważne dla planowanych inwestycji, może jednak was skłonić do większych zakupów. Od 21 do 23 października Merkury w korzystnym aspekcie z Saturnem ułatwi sprawne zarządzanie wspólnymi zasobami materialnymi, natomiast między 25 a 28 października Merkury w aspektach z Marsem i Plutonem skłoni do zbyt szybkich decyzji, wywołanych obawą o przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *