Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Koziorożca

Słońce tranzytuje znak Wagi do 23 października, kierując waszą uwagę na rozwój kariery i relacje w pracy. 9 października nów Księżyca w Baranie wywoła emocje w związku z trudnościami w pogodzeniu obowiązków zawodowych z rodzinnymi, pojawią się też wyzwania, podkręcające ambicje. Od 9 do 13 października trygon Słońca do Saturna pomoże utrwalić pozycję w pracy, za cenę rezygnacji z niezależności, ponieważ Saturn przez większość miesiąca tworzy napiętą kwadraturę z kochającym wolność Uranem. 

Między 16 a 23 października Słońce wraz z Wenus znajdą się w mocno aktywizujących aspektach z szybkim Marsem oraz wymagającym Plutonem w waszym znaku, poczujecie się zmuszeni do czynności, na które nie mieliście ochoty, presja okaże się na tyle mocna, że może odbić się negatywnie na zdrowiu, obecność Wenus w tym układzie podpowiada jednak, że ktoś udzieli wam wsparcia w trudnych chwilach. 

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą Wagę i wkroczą do życzliwego Skorpiona, poczujecie się lepiej i uwagę skierujecie na rozwój przyjaźni, którą niektóre Koziorożce cenią wyżej od miłości. 25 października nów Księżyca w Skorpionie może zaowocować w najbliższym czasie rozpoczęciem nowej znajomości, która rozwinie się w przyjaźń. 29 października Jowisz wycofa się z Barana i na parę miesięcy zagości w życzliwych Rybach, powrócą okazje do skorzystania z nauki i podniesienia kwalifikacji, pojawi się też szansa na podróż zagraniczną.

Wenus do 23 października towarzyszy Słońcu w znaku Wagi, gdzie ma pełną moc działania, dlatego relacje w związkach oraz stosunki w pracy ułożą się w sposób zadowalający. Szczególnie w okresie od 11 do 23 października jej wpływ okaże się mocny, ponieważ najpierw utworzy korzystny aspekt z Saturnem, co może przynieść zasłużony awans lub niewielką podwyżkę w pracy, następnie znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, a to oznacza, że przełożeni docenią wasze starania, i obie planety aspektować będą aktywizującego do działania Marsa i Plutona w waszym znaku – podporządkowanie się silniejszym od siebie wyjdzie wam na dobre, w niektórych związkach zaiskrzy, powróci namiętność i jej siostra zazdrość, ale uznacie je za atrybuty miłości. 23 października Wenus i Słońce opuszczą towarzyską Wagę i wkroczą do życzliwego Skorpiona, poczujecie się całkowicie zdobyci przez osobę, którą darzycie uczuciem.

Mars w Bliźniętach pozostanie długo, zachęcając do intensywnej zawodowej aktywności, aby nie wypaść z rynku pracy, uważajcie jednak, bo nadmiar bodźców może odbić się negatywnie na zdrowiu, zwłaszcza między 9 a 16 października, kiedy Mars utworzy napiętą kwadraturę z mglistym Neptunem, mogą wystąpić nieporozumienia w kontaktach z rodzeństwem lub sąsiadami, niektóre Koziorożce poczują się oszukane, inne będą zmuszone zatroszczyć się o potrzeby osób z bliskiego otoczenia. Od 16 do 20 października trygon Wenus z Marsem skłoni niektóre osoby do biurowego flirtu, a nawet romansu.

Merkury w życzliwej Pannie powróci do biegu prostego już 2 października, co okaże się korzystne przede wszystkim dla studentów, nauczycieli oraz osób planujących podróże zagraniczne. Między 4 a 8 października znajdziecie się pod wpływem trygonu Merkurego do przebywającego w waszym znaku Plutona, co wyostrzy sposób myślenia, wykażecie się wnikliwością w zgłębianiu tajemnic, dowiecie się co inni sądzą na wasz temat. 11 października Merkury opuści przyjazną Pannę i wejdzie do Wagi, tworząc opozycję z Jowiszem w Baranie, co ułatwi porozumienie w każdym rodzaju relacji, szczególnie w pracy, świetnie sprawdzicie się w roli pośrednika. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna pozwoli wykazać się profesjonalizmem, natomiast od 25 do 28 października aspekty z Marsem i Plutonem w waszym znaku ułatwią zdobycie najbardziej ukrywanych informacji, z którymi na razie nie powinniście się z nikim dzielić.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *