Horoskop na październik 2018 dla Wodnika

Na początku miesiąca ciśnienie podniosą wam tajne informacje dotyczące osób, które znacie i z którymi współpracujecie. Do 23 października Słońce w przyjaznym znaku Wagi pozwoli cieszyć się udziałem w przedsięwzięciach międzynarodowych lub związanych z nauczaniem.

5 października Wenus w Skorpionie zmieni znak na wsteczny i zacznie tworzyć kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Marsem – przypomnicie sobie, że poza sprawami zawodowymi istnieje życie prywatne, w tym miłość, którą należy podsycić wykazując partnerowi więcej zainteresowania. Wolne Wodniki zaczną z większą niż zwykle intensywnością umawiać się na randki, szukając partnera wśród osób, które już znają.

Kwadratura Słońca do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie między 6 a 15 października, skupi uwagę na sprawach ukrytych i sprawi, że zapragniecie z większą dozą energii naprawiać świat. Uważajcie na swoje reakcje, bo stres da znać o sobie szczególnie między 10 a 13 października, kiedy Merkury wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję do Urana w Byku oraz kwadraturę z Węzłami Księżycowymi na osi Wodnik – Lew. Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku będą musiały stawić czoło wyzwaniom zawodowym, a także organizować życie rodzinne, dla niektórych to będzie zbyt wiele, należy więc w odpowiedni sposób zadbać o system nerwowy.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona, odbędziecie szereg istotnych dla waszej kariery rozmów, od 17 do 22 października natomiast czeka was wprowadzanie pomysłów w czyn, w czym pomoże kwadratura Merkurego do Marsa. Inspiracji wam nie zabraknie, bo do układu dołączy natchniony Neptun, ale nadmiar obowiązków wywoła niecierpliwość, wybuchy gniewu i ostre słowa, którymi częstować zaczniecie otoczenie.

23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, skupiając w jeszcze większym stopniu uwagę na sprawach zawodowych. 24 października dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem, otrzymacie szansę, aby pokazać innym swoje oryginalne i niecodzienne pomysły, czekają was emocjonujące wydarzenia, które potrwają do końca miesiąca. W ostatnich dniach października koniunkcje Merkurego z Jowiszem oraz Wenus ze Słońcem, odbywające się w znaku Skorpiona, stworzą szansę na pokazanie waszego nietuzinkowego talentu.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *