Horoskop na październik 2018 dla Koziorożca

Do 23 października, dopóki Słońce przebywa w znaku Wagi, pochłoną was sprawy zawodowe. Kwadratura Merkurego w Wadze do Plutona w waszym znaku, do której dojdzie w pierwszych dniach miesiąca, pomoże wam zebrać informacje, które już niedługo okażą się bardzo pożyteczne. Od 5 października Wenus w znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny i do 15-go października tworzyć będzie kwadraturę z Marsem, powróci wiec namiętność, przysypana pyłem codzienności, ponownie nawiążecie przyjaźń, która rozpadła się bez powodu, niektóre osoby odzyskają pieniądze, dawno uznane za stracone.

Miedzy 6 a 15 października kwadratura Słońca do Plutona w waszym znaku narobi sporo zamieszania w sprawach zawodowych, zaczniecie domagać się wyjaśnień od przełożonych oraz osób odpowiedzialnych za stosunki ze współpracownikami, wydobędziecie na światło dzienne sprawy „zamiatane pod dywan”. Między 10 a 17 października na jednym ze spotkań towarzyskich spotkacie dawno nie widzianą osobę, co wzbudzi wiele emocji, okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnego, wymienicie się informacjami, które okażą się istotne zarówno dla was, jak i dla niej. Między 17 a 22 października wiadomości, jakie posiadacie, ujrzą światło dzienne i wzbudzą wiele kontrowersji, okaże się, niestety, że niektóre z nich to zwykłe plotki, ale inne posuną waszą karierę do przodu i przyczynią się do poprawy sytuacji materialnej.

23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwego Skorpiona, przestaniecie tak bardzo przejmować się sprawami zawodowymi, postanowicie więcej czasu spędzać z przyjaciółmi. 24 października pełnia w znaku Byka w koniunkcji z Uranem wywoła emocje, nad którymi będzie trudno zapanować – poznacie osobę, która wywrze na was tak wielkie wrażenie, że zakochacie się od pierwszego wejrzenia lub uznacie, że trafiliście na „bratnią duszę”. Niektóre osoby zaskoczy wyznanie uczuć do tej pory głęboko skrywanych. W grupie osób, z którymi związani jesteście wspólnotą zainteresowań lub w relacjach przyjacielskich nastąpią zmiany, których nie da się uniknąć a pod koniec miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem, a Wenus ze Słońcem w znaku Skorpiona, sprawy prywatne zostaną upublicznione i szeroko dyskutowane, możecie na tym zyskać, pod warunkiem, że sami nie staliście się bohaterem skandalu.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *