Horoskop na październik 2016 dla Byka

7_468x60_2-2

Do 18 października Wenus przebywa w Skorpionie, znaku swojego wygnania, co oznacza, że większość osób ze Słońcem w Byku poczuje się w tym czasie mało komfortowo. Odbierzecie wrażenie, że rządzi wami siła sprzeczna z waszą naturą i osobowością. Spokojne i z reguły zgodne Byki podejmą rzuconą rękawicę i nie tyle rozpoczną walkę, ile pójdą wręcz na wojnę. Problem polega na tym, że przeciwnik jest silniejszy, wy natomiast staniecie się bardziej zdeterminowani. Jeżeli polem bitwy okaże się zdrowie, zastosujecie każdą dostępną broń i metodę w walce o polepszenie samopoczucia. Nie zaniedbujcie badań, jeśli odczujecie ból lub jakiś niebezpieczny objaw, udajcie się do lekarza, a każdą diagnozę potraktujcie jak wyzwanie.

Przez pierwszą dekadę miesiąca doświadczycie dużo wsparcia od osób, których o to nie podejrzewaliście, okaże się że macie więcej przyjaciół, niż przypuszczaliście. Sprawy związane ze zdrowiem okażą się też niezwykle istotne w dniach 14-16 października, kiedy znajdziecie się pod wpływem opozycji Słońca do Urana, a także pełni Księżyca w znaku Barana, co dodatkowo podkręci emocje. Spolegliwe i z reguły zgodne Byki mogą się stać w tym czasie wyjątkowo agresywne i wybuchowe.

Po 18 października Wasze samopoczucie ulegnie poprawie, nadal jednak walczyć będziecie o wolność wyboru i niezależność, nawiążecie także wiele kontaktów międzynarodowych, niektóre Byki postanowią wybrać się za granicę, aby walczyć o swoje przekonania lub odpocząć od nadmiernych przeżyć.

Po 23 października zapali się zielone światło i pojawi szansa na porozumienie w istotnych dla was sprawach. Nawiążecie wiele ważnych dla waszej przyszłości znajomości, wykażecie się determinacją i konsekwencją, dacie się przekonać w niektórych kwestiach, w innych pozostaniecie niezłomni. Koniec miesiąca postawi przed wami bariery trudne do pokonania, nie poddawajcie się jednak, bo jednocześnie sprzyja wam dobroczynny Jowisz, pomocy szukajcie za granicą, uzyskajcie wsparcie osób wpływowych.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *