Horoskop na październik 2016 dla Bliźniąt

7_468x60_2-2

Do 7 października wasze samopoczucie pozostanie znakomite, wykonywaną pracę odczuwać będziecie jako spełniającą oczekiwania, niektóre Bliźnięta odbiorą ją wręcz jako szczyt marzeń. W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, co wyjdzie na jaw po 7 października, kiedy Merkury wkroczy do znaku Wagi. Sprawy uczuć zaczną się komplikować, partner postawi wam ultimatum lub zacznie zadręczać zazdrością. W przypadku konfliktu wszyscy wokół oczekiwać od was będą deklaracji i opowiedzenia się po jednej ze stron – problem polega na tym, że nie jesteście pewni swoich przekonań.

Presja okaże się szczególnie silna między 13 a 17 października, poczujecie się jak w imadle, trudno będzie zachować spokój w atmosferze niezwykle silnych emocji, zwłaszcza że powinniście zająć jednoznaczne stanowisko. Sprawa dotyczy opieki nad dziećmi, planów ma dalszą drogę życia, wykształcenia i przewidywanej przyszłości. Na jaw wyjdą ukryte romanse, trzeba będzie wybrać pomiędzy dwiema opcjami, z których każda kusi. Szczególnie nerwowo zrobi się między 17 a 21 października, ogarnie was pragnienie wolności i niezależności, gotowi będziecie zerwać wszelkie więzy.

24 października Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, zajmiecie się swoim zdrowiem i wyzwaniami, jakie czekają was w pracy. 27 października szef dostrzeże wasze starania, może nawet postawi was za przykład dobrze wykonanego zadania, co zaprocentuje powierzeniem wam całkiem nowego projektu.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *