Horoskop na marzec 2024 roku dla Panny

Słońce w przeciwległych Rybach przebywa do 20 marca, kierując uwagę na relacje międzyludzkie oraz potrzeby partnerów, już w pierwszych dniach miesiąca utworzy harmonijny aspekt do dobroczynnego Jowisza, wspierając naukę, podróże zagraniczne oraz spotkania z ludźmi sukcesu. W dniach 8 – 12 marca, gdy Słońce utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem, a zwłaszcza 10 marca, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w Rybach, macie szansę nawiązać obiecującą przyjaźń, która zmieni wasze podejście do zdobywania wiedzy. Między 15 a 19 marca Słońce w koniunkcji z Neptunem w przeciwległych Rybach pomoże nawiązać współpracę z osobami twórczymi, obdarzonymi wyobraźnia i wizją przyszłości, uważajcie jednak, bo Neptun to wielki iluzjonista, ktoś może wprowadzić was w błąd lub wyprowadzić na manowce. 20 marca Słońce wkroczy do impulsywnego Barana, do 24 marca pozostaniecie pod wpływem sekstylu, jaki utworzy z potężnym Plutonem, okaże się to korzystne dla planowanych inwestycji, pomoże zdobyć na nie środki. 25 marca dojdzie do pełni Księżyca w Wadze w połączeniu z zaćmieniem, sprawy finansowe nabiorą znaczenia, niektóre Panny uzyskają kredyt, ale okaże się trudny do spłacenia, walka o dodatkowe środki finansowe okaże się wyczerpująca.

Merkury, władca waszego znaku, do 9 marca przebywa w przeciwległych Rybach, co jest dla was mało korzystne, musicie bowiem brać pod uwagę zdanie partnerów przy podejmowaniu decyzji, co prawda w dniach 3 – 5 marca Merkury utworzy harmonijny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co może przynieść odkrywcze pomysły, ale nie polegajcie na sugestiach innych osób, bo wprowadzą was w błąd. Także koniunkcja Merkurego ze zwodniczym Neptunem w dniach 7 – 9 marca ostrzega przed zbytnim zaufaniem, lepiej poczekać do 10 marca, gdy Merkury zawita do zdecydowanego Barana i utworzy sekstyl z wnikliwym Plutonem, wtedy wszystko stanie się jasne.

Wenus, planet miłości i piękna, w dniach 2 – 4 marca, utworzy napięty aspekt z wywrotowym Uranem, co może doprowadzić do konfliktów z bliskimi, a także podwładnymi lub wykonawcami zleceń. 11 marca wieczorem Wenus wejdzie do przeciwległych Ryb, gdzie jest wyjątkowo mocna, możecie więc liczyć na poprawę relacji z partnerami, nadejście miłości i łatwość w osiągnieciu porozumienia, jedynie w dniach 21 – 23, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, górę weźmie surowość i ograniczenia we wzajemnych stosunkach z partnerami, ale zaraz potem, w dniach od 24 do 26 marca, sekstyl Wenus do Jowisza pozwoli połączyć miłość i szczodrość z odpowiedzialnością za bliską osobę, pod koniec miesiąca, między 27 a 29 marca, podczas sektylu Wenus z Uranem, macie szansę nawiązać krótki, ale ekscytujący romans.

Mars w dniach 7 – 12 marca utworzy napiętą kwadraturę z wywrotowym Uranem , to aspekt buntu, gniewu i niecierpliwości, jeśli chcecie uwolnić się od jakiejś zależności lub toksycznej relacji to może być właściwy czas, ale uważajcie, aby nie „wylać dziecka z kąpielą”. 23 marca Mars wejdzie do przeciwległych Ryb, w nadchodzących tygodniach możecie być narażeni na ataki konkurencji, aktywność skierujecie na rozwój relacji.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *