Horoskop na marzec 2024 roku dla Lwa

Do 20 marca Słońce w Rybach będzie rozbudzać wewnętrzną irytację, odczujecie brak skupienia, koncentrowanie się na tym, co nieosiągalne lub ostateczne, świadoma uwaga natomiast powędruje w kierunku problemów związanych z zarządzaniem wspólnym stanem posiadania, w pierwszych dniach miesiąca jednak sekstyl Słońca, władcy waszego znaku, do dobroczynnego Jowisza poprawi sytuację zawodową, sprawi, że spotkacie na swej drodze osoby, które będą wspierać waszą karierę. Między 8 a 12 marca, szczególnie 10 marca, podczas nowiu Księżyca w znaku Ryb, Słońce znajdzie się w harmonijnym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, taki układ planet zapowiada nieoczekiwaną zmianę w sprawach zawodowych lub w stanie posiadania. Od 15 do 19 marca koniunkcja Słońca z Neptunem zawróci wam w głowie, starajcie się nie ufać osobom proponującym szybkie zyski, ponieważ możecie się zawieść, unikajcie używek, bo okażą się toksyczne i wyjątkowo uzależniające. Już 20 marca z samego rana, gdy Słońce wkroczy do życzliwego Barana i utworzy sekstyl z Plutonem, pod wpływem którego pozostaniecie do 24 marca, wszystko diametralnie się zmieni, odzyskacie energię i potrzebę działania, partner życiowy lub biznesowy zmotywuje was do transformacji, będziecie mu wdzięczni, chociaż na początku okaże się to trudne. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w przyjaznej Wadze, przekaz informacji może być utrudniony a relacje z rodzeństwem lub sąsiadami trudne, w najbliższym czasie unikajcie większych podróży.

W dniach od 2 do 4 marca Wenus w przeciwległym Wodniku znajdzie się w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, zapowiada to kłótnie i nieporozumienia w związkach, ktoś zechce się od was uwolnić. 11 marca późnym wieczorem Wenus wejdzie do Ryb, gdzie jest wywyższona, uczucia staną się bardziej wzniosłe, łatwiej wam będzie uzyskać kompromis. Od 21 do 23 Wenus w koniunkcji z Saturnem skłoni do oszczędności, w związkach pojawi się chłód, ale na krótko, bo zaraz potem, między 24 a 26 marca, Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze szczodrym Jowiszem, uda się więc odzyskać finansowe zasoby oraz zaufanie bliskiej osoby, dniach 27 – 29 marca na kontach niektórych Lwów pojawią się niespodziewanie dodatkowe środki, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Urana w zasobnym Byku.

Mars do 23 marca tranzytuje przeciwległego Wodnika, generując konflikty w związkach, zwłaszcza między 7 a 12 marca, gdy dojdzie do kwadratury Marsa do buntowniczego Urana, gotowi będziecie zerwać związek osobisty lub biznesowy, możecie uwolnić się od zależności, ale zastanówcie się czy warto palić za sobą wszystkie mosty. 23 marca Mars opuści Wodnika i wtargnie do Ryb, co skieruje aktywność na inwestowanie i zdobywania dodatkowych źródeł finansowania.

4 marca Merkury znajdzie się w sekstylu do wywrotowego Urana, co okaże się stresujące, ale odkrywcze, natomiast między 7 a 9 marca utworzy koniunkcję ze zwodniczym Neptunem, słuchajcie intuicji, ale pozostańcie ostrożni z podejmowaniem decyzji, bo to bardzo słaba pozycja dla Merkurego i możecie popełnić błąd. 10 marca z samego rana Merkury opuści niepewne Ryby i wejdzie do zdecydowanego Barana, w dodatku od razu znajdzie się w harmonijnym aspekcie z wnikliwym Plutonem w przeciwległym Wodniku, co pomoże w podejmowaniu strategicznych decyzji, zwłaszcza związanych z nauką i wyjazdami zagranicznymi.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *