Horoskop na luty 2017 dla Raka

Miesiąc nie sprzyja aktywności, chyba że zaangażujecie się mocno w wypełnianie obowiązków zawodowych. Do 7 lutego przeprowadzicie szereg rozmów, zawrzecie długotrwałe umowy, uporządkujecie wszystko, co wiąże się z interesami i osobistymi relacjami. Między 7 a 15 lutego nadejdzie czas na odpoczynek w domowym zaciszu, jest to również sprzyjający czas dla wszelkich inwestycji związanych z miejscem zamieszkania. Może warto pomyśleć o własnym kawałku przestrzeni lub powiększyć ten, z którego korzystacie. Jeśli planowaliście kredyt mieszkaniowy, to teraz możecie go uzyskać. Słońce w trygonie do szczodrego Jowisza, sekstylu do stwarzającego niezwykłe okazje Urana oraz stabilizującego te energie Saturna gwarantuje, że inwestycja okaże się udana i długotrwała.

Obecność Merkurego w znaku Wodnika w dobrych aspektach do Wenus i Marsa sprzyja trafnym i szybkim decyzjom. Warto wrócić do pomysłów, jakie już mieliście i pokusić się o realizację marzeń, które kiedyś porzuciliście. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach podjąć wyzwania, wybierzcie się gdzieś, gdzie świeci słońce lub gdzie po prostu jest wam dobrze. Mały urlop świetnie wam zrobi, bo końcówka miesiąca okaże się bardzo wyczerpująca energetycznie, wy natomiast potrzebujecie odpoczynku więcej, niż pozostałe znaki zodiaku. Zadbajcie o swoje samopoczucie, tak fizyczne jak i psychiczne.

Po 18 lutego, kiedy Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Ryb poczujecie, że intuicja znowu wam sprzyja. Z łatwością wyczujecie zagrożenie, zwłaszcza w miejscu pracy, gdzie atmosfera zacznie się zagęszczać. Schodźcie z drogi przełożonym, bo nie możecie liczyć na taryfę ulgową, każde przewinienie zostanie wydobyte na światło dzienne i poddane krytyce. Szczególnie niemiłe okażą się ostatnie dni lutego, cokolwiek zrobicie spotka się z naganą, nie reagujcie ostro, bo skończy się to niedobrze. Jeśli jednak od dłuższego czasu poddawani jesteście mobbingowi, to teraz jest czas, żeby powiedzieć „dość” i podać sprawę do sądu pracy lub poszukać dla siebie lepszej drogi zawodowej. Wszystko w naszym życiu dzieje się w jakimś celu, może więc teraz właśnie nadszedł czas na zmiany.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *