Horoskop na luty 2017 dla Bliźniąt

Do 7 lutego Merkury przebywał będzie w znaku Koziorożca, sprzyjając zajęciom wymagającym uwagi, systematyczności i ostrożności, szczególnie w dziedzinie wspólnych finansów. Między 7 a 26 lutego natomiast, podczas pobytu Merkurego w Wodniku, zapali się dla was zielone światło niemal w każdej dziedzinie. Przede wszystkim studentom nauka pójdzie jak z płatka, warto właśnie teraz nadrabiać zaległości i zapisywać się na kursy dokształcające.

Nie wszystkim jednak książki będą w głowie, bo czas między 7 a 15 lutego zapowiada się bardzo aktywnie pod względem towarzyskim. Wolne Bliźnięta zaczną romansować na całego, czekają was emocjonujące rozmowy do samego rana. Na niejednym palcu pojawi się pierścionek, czas sprzyja zacieśnianiu więzi i angażowaniu się w długotrwałe związki. Przyjaźnie i kontakty towarzyskie rozkwitną, otoczeni będziecie bliższymi i dalszymi znajomymi, atrakcji wam nie zabraknie. Luty jest również dobrym miesiącem na krótki wyjazd do cieplejszych krajów, właśnie teraz możecie również zaplanować wymarzone wakacje.

18 lutego Słońce opuści przyjazny znak Wodnika i wkroczy do znaku zagubionych Ryb, trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do pracy, zaprowadzić porządek tam, gdzie inni zabałaganili. Zabierzecie się za to z chęcią, energii wam nie zabraknie, wszędzie będzie was pełno. Między 19 a 22 lutego sprzyja wam przynoszący szczęście Jowisz i nieprzewidywalny Uran, zupełnie nagle może was spotkać jakieś wyróżnienie, nagroda, wygrana lub inny rodzaj gratyfikacji, co sprawi, że poczujecie się jak w siódmym niebie. Szczególnie Bliźnięta urodzone w trzeciej dekadzie znaku doświadczą przychylności losu. Znaczenia nabiorą kontakty międzynarodowe oraz sprawy związane z nauką.

Koniec miesiąca zapowiada się bardziej problematycznie. 26 lutego Merkury opuści znak Wodnika i wstąpi do znaku Ryb, jednocześnie układ planet na niebie zapowiada nieprzewidziane trudności i zamieszanie, które sprawi, że poczujecie się zagubieni. Jedno z przyjaciół mocno was rozczaruje, to może być koniec znajomości.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *