Horoskop na grudzień 2016 dla Byka

Pracy wam nie zabraknie, nie będziecie wiedzieli dosłownie w co włożyć ręce. Przynajmniej do 19 grudnia, dopóki Mars znajduje się w znaku Wodnika, stymulując sprawy zawodowe, nie możecie liczyć na odpoczynek. Warto się przyłożyć, bo praca, która w tej chwili wydaje się mało atrakcyjna, w przyszłości przyniesie wam stałe dochody. Jeśli prowadzicie własną firmę, macie szansę wejść w nowy projekt lub uzyskać zasobnych klientów. W pierwszych dniach grudnia martwić się zaczniecie o zdrowie przyjaciół, trudno też wam będzie zrozumieć ich sposób postępowania, kwadratura Słońca w Strzelcu do Neptuna w Rybach zapowiada brak poczucia pewności co do prawdziwych intencji pozornie życzliwych wam osób.

Niczym się nie przejmujcie, róbcie swoje, przed wami szansa na poprawę zarobku lub awans, ale samo nic nie przyjdzie, musicie się przyłożyć. Wszystko się zmieni po 7 grudnia, kiedy Wenus opuści zachowawczy znak Koziorożca i wstąpi do nieprzewidywalnego Wodnika. Korzystny układ planet sprawi, że odetchniecie pełną piersią, nie oznacza to jednak końca ograniczeń. Słońce w koniunkcji z Saturnem w trygonie do Jowisza przyniesie zawodową szansę wyłącznie Bykom pracowitym i konsekwentnym, gotowym pracować po godzinach i w czasie weekendów. Zupełnie nagle możecie uzyskać niewielki kredyt lub długo wyczekiwaną dotację, promowane będą również starania o dofinansowanie projektów.

Wszystkie ważne sprawy starajcie się zakończyć do 19 grudnia, gdyż cofający się po tym terminie Merkury spowolni wszystko i sprawi, że trudno się będzie dogadać, szczególnie w sprawach finansowych. Również prezenty starajcie się kupować w dwóch pierwszych dekadach miesiąca, bo te kupione w ostatniej chwili nie spełnią oczekiwań obdarowanych. Kiedy 21 grudnia Słońce wkroczy do Koziorożca wreszcie będzie można zwolnić tempo i oddać się przyjemnościom związanym z nadchodzącymi Świętami. Trygon Wenus do Jowisza i pozostałe korzystne aspekty władczyni waszego znaku obiecują wspaniałą atmosferę przy świątecznym stole, uważajcie tylko, aby nie przesadzić ze smakołykami. Sylwestra spędzicie pracowicie, ale świetnie się przy tym zabawicie, po północy jednak trzeba będzie zająć się przyjaciółmi, którzy przesadzili z alkoholem.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Jeden komentarz do “Horoskop na grudzień 2016 dla Byka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *