Horoskop na grudzień 2016 dla Barana

W grudniu wszędzie będzie was pełno, okażecie się bardzo widoczni i skłonni do realizowania  rewolucyjnych pomysłów. Szczególną aktywność wykażecie w dziedzinie przyjaźni, działalności społecznej oraz w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania i cele. Pierwsze dwie dekady grudnia miną wam szybko, bo działać będziecie intensywnie, wykażecie się oryginalnością pomysłów, które skutecznie wprowadzicie w czyn. Niepewność ogarnie was jedynie w pierwszych dniach grudnia, kiedy działać będzie kwadratura Słońca do Neptuna, nasłuchacie się plotek, trudno wam będzie ocenić kto ma rację, bo każda sytuacja wyda się zagmatwana. Szybko jednak wyjdziecie z tego impasu, ponieważ układ planet zapewni  przepływ energii, pozwalający z sukcesem załatwić każdą sprawę.

W  pierwszej dekadzie grudnia Mars utworzy szereg korzystnych aspektów, odniesiecie więc wrażenie, że wreszcie zapaliło się dla was zielone światło. Szczęście zacznie wam sprzyjać, osiągniecie porozumienie w najtrudniejszych sprawach, szczególnie związanych z kontaktami międzynarodowymi, nauka pójdzie jak z płatka, ludzie będą wam przychylni, nawet surowi urzędnicy pomogą rozwiązać skomplikowane i wydające się na niemal niemożliwe do załatwienia problemy. W dniach 6 – 13 grudnia przeprowadzicie szereg spotkań, poznacie obcokrajowców lub osoby prominentne o dużych wpływach, wiele znaczące w społeczeństwie. Barany planujące podróże zagraniczne, rozpoczęcie nauki języków obcych czy podniesienie kwalifikacji, mają teraz szansę osiągnąć wyznaczone cele, w dodatku w sposób, jakiego nie potrafili sobie wyobrazić.

Druga dekada grudnia minie w równie korzystnych układach planet. Osoby skłonne do kompromisów oraz gotowe wyciągać wnioski z popełnianych błędów, mają szansę umocnić swoją zawodową pozycję. Wszystkie ważne decyzje starajcie się podejmować do 19 grudnia, dopóki Merkury w Koziorożcu porusza się ruchem prostym. Koniunkcja Słońca z Saturnem w korzystnych aspektach stworzy zawodowe szanse, o jakich wam się nie śniło. Przedświąteczne zakupy warto zrobić w dniach 10 – 15 grudnia, uda wam się ustrzelić niedrogo wyśmienite prezenty, którymi obdarowani przyjaciele będą zachwyceni.

Między 15 a 23 grudnia uważajcie na każde słowo w pracy, bo możecie zdradzić nie tylko własne, ale również cudze sekrety, zresztą i tak wycofacie się ze swoich twierdzeń i stałych przekonań pod wpływem wiadomości, które najpierw zwalą was z nóg, ale potem pozwolą otworzyć oczy na wszystko to, co źle działało w  sprawach zawodowych. 19 grudnia Mars zmieni znak, opuści Wodnika i wkroczy do Ryb, jednocześnie Merkury zmieni bieg na wsteczny, a wy poczujecie się zmęczeni i zapragniecie odpocząć. Kiedy dodatkowo 21 grudnia Słońce przesunie się do Koziorożca, powinniście zwolnić tempo, przestać wreszcie zajmować się pracą i zwrócić się do swego wnętrza.

Święta miną w znakomitej atmosferze, pełnej bliskości i radości, pod warunkiem, że otworzycie się na miłość i nie pozwolicie sobie na wymówki, kiedy coś nie pójdzie po waszej myśli. W czasie Sylwestra bądźcie ostrożni z używkami, nie przesadzajcie z alkoholem, bo przebudzenie następnego dnia może okazać się wyjątkowo nieprzyjemne.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *