Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Strzelca

Słońce do 23 września tranzytuje znak drobiazgowej Panny, co przysparza dużo pracy i zajęć wymagających dokładności i precyzji – dla ognistych Strzelców to bywa męczące, ale opłacalne. 5 września Jowisz, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, sprawy związane z edukacją lub podróżami zagranicznymi mogą się czasem komplikować, nadchodzi czas, kiedy warto przemyśleć życiowe cele i priorytety, jakie wami kierują. Między 4 a 10 września trygon Słońca do Jowisza przyniesie moc zleceń, zapewniających prestiż i poważanie, dzielić się bowiem będziecie wiedzą i doświadczeniem. 15 września nów Księżyca w Pannie w trygonie do rewolucyjnego Urana zapowiada początek ciekawej, niecodziennej pracy, pojawi się szansa, aby wykazać się oryginalnością w podejściu do zawodowych wyzwań. W dniach od 17 do 21 września opozycja Słońca do Neptuna wywoła nieporozumienia w rodzinie i w pracy, nie dajcie się oszukać, będziecie w tym czasie podatni na manipulację, jednak trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września pozwoli pokonać słabości i wyjść zwycięsko z negocjacji, zwłaszcza finansowych. 23 września Słońce wkroczy do życzliwej Wagi, kierując energię na rozwój przyjaźni oraz działalność w gronie osób podzielających wasze zainteresowania. 29 września pełnia Księżyca w Baranie rozbudzi emocje w relacjach zarówno przyjacielskich, jak i miłosnych, zwłaszcza że w tym samym czasie Wenus w życzliwym Lwie znajdzie się w sprzecznych aspektach z Marsem i Uranem, jakaś podróż lub projekt edukacyjny natrafi na problemy, z którymi sobie poradzicie, nie obejdzie się jednak bez stresu.

Wenus w życzliwym Lwie 4 września wyjdzie z retrogradacji, co wpłynie korzystnie na uczucia, przyjemności oraz sprawy miłosne, jednak w dniach od 16 do 18 września, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, nadmiar wrażeń przyprawi was o ból głowy. Końcówka miesiąca również zapowiada się emocjonująco, nie tylko ze względu na pełnię Księżyca, ale z powodu aspektów Wenus – sekstylu z zapalczywym Marsem i kwadratury z buntowniczym Uranem, jakaś przyjaźń może przerodzić się w ognisty romans, ale relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń nabiorą napiętego charakteru, w związkach może dojść do kłótni, a nawet zerwania, zapragniecie bowiem wolności w decydowaniu o sobie.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwej Wadze, jest tam jednak słaby, może więc powodować konflikty w związkach, zwłaszcza przyjaźni.

Cofający się Merkury w Pannie 4 września utworzy trygon z Jowiszem, co dobrze wróży projektom zawodowym, nad którymi pracujecie od jakiegoś czasu, rozpoczęcie roku szkolnego również wpisuje się w ten korzystny aspekt, 6 września natomiast koniunkcja Słońca z Merkurym pozwoli z sukcesem zrealizować zawodowe pomysły, które spotkają się z uznaniem. 15 września Merkury powróci do biegu prostego, od tego momentu możecie startować z nowymi projektami, zwłaszcza pod koniec miesiąca, gdy Merkury ponownie utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, a następnie również z innowacyjnym Uranem.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *