Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Koziorożca

Tranzyt Słońca przez życzliwy znak Panny do 23 września sprzyja projektom edukacyjnym, wpłynie także korzystnie na stosunki międzynarodowe i podróże zagraniczne, zwłaszcza w dniach od 6 do10 września, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem. 15 września dojdzie do nowiu Księżyca w przyjaznej Pannie, w trygonie do rewolucyjnego Urana, co zapowiada początek kreatywnego przedsięwzięcia, które przyniesie sporo radości i okaże się niezwykle przyjemne, niektóre Koziorożce cieszyć się będą z sukcesów dzieci, rozpoczynających nowy etap w dziedzinie edukacji. Od 17 do 21 września Słońce w opozycji do zwodniczego Neptuna wprowadzi nieporozumienia w komunikacji, starajcie się precyzyjnie i jasno wyrażać swoje potrzeby, w dniach 19 – 23 września natomiast trygon Słońca do Plutona w waszym znaku obdarzy was wytrwałością, siłą i energią, zdolną poruszyć góry, z łatwością przeprowadzicie swoją wolę, niektóre osoby zaangażują się w działalność polityczną. 23 września Słońce opuści życzliwą Pannę i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku rozwoju kariery i spraw zawodowych. 29 września pełnia Księżyca w znaku Barana rozbudzi emocje na linii praca – dom, pozostałe aspekty planet podpowiadają, że niektóre związki mogą przechodzić kryzys, jeśli nie chcecie doprowadzić do zerwania relacji postarajcie się zaskoczyć partnera czymś, co rozbudzi na nowo przyciąganie seksualne.

Wenus przez cały miesiąc tranzytuje znak rozrywkowego Lwa, 4 września zmieni bieg na prosty, co poprawi nie tylko relacje w związkach, ale pozwoli też w większym stopniu cieszyć się drobnymi przyjemnościami. W dniach od 16 do 18 września kwadratura Wenus do Jowisza pozwoli doświadczyć radości życia, ale na fali optymizmu zdecydujecie się na większe zakupy lub ryzykowną inwestycję. Również pod koniec miesiąca aspekty Wenus do Marsa i Urana zapowiadają rewolucję w związkach, także w sprawach zawodowych, szczególnie jeśli dotyczą działalności artystycznej i kreatywnej, będziecie skłonni zastosować innowacyjne, ale ryzykowne rozwiązania.

Mars przebywa w znaku Wagi przez cały miesiąc, powodując konflikty i frustracje w relacjach o charakterze zawodowym, nie utworzy jednak znaczących aspektów z pozostałymi planetami, poza sekstylem z powabną Wenus w końcówce miesiąca, będziecie więc ukrywać swoje niezadowolenie, stosując reakcje pasywno-agresywne.

Merkury przebywa w życzliwej Pannie przez cały miesiąc, co bardzo dobrze wpływa na intelekt i umiejętność planowania, jednak przez pierwszą połowę września porusza się biegiem wstecznym, lepiej w tym czasie nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, zwłaszcza związanych z podróżami, edukacją lub stosunkami międzynarodowymi, do czego kusić może trygon Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 3 do 5 września. 6 września natomiast Merkury znajdzie się „w sercu Słońca”, to co macie do powiedzenia zostanie wysłuchane i docenione. 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji, śmiało można inicjować nowe projekty, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, gdy Merkury powtórzy korzystny aspekt najpierw z dobroczynnym Jowiszem, a następnie z innowacyjnym Uranem.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *